ING Bank’tan artan masraflar için kredi kullanmak isteyen ancak yüksek kredi faizlerinden çekinenlere büyük müjde geldi. ING Bank, 2022 Eylül ayında %0 faizle ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. ING’nin faizsiz kredi kampanyası sayesinde eğitimden, sağlığa her alandaki ihtiyaçlar için kullanılacak kredi de faiz yüküyle uğraşmak zorunda kalınmıyor. Peki ING’den faizsiz ihtiyaç kredisi nasıl kullanılır?

ING’den Faizsiz Kredi Kampanyası

Eylül ayının gelmesiyle birlikte hem okullar açıldı hem de kış ayları için hazırlıklar hızlandı. Bu dönemde hayat pahalılığının etkisiyle de vatandaşların masrafları arttı. ING Bank, bu masrafları karşılamada yardımcı olmak amacıyla faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. ING’liler, 2022 Eylül ayında yapacakları ihtiyaç kredisi kullanımlarını %0 faizle gerçekleştirebiliyor. Üstelik 36 ay avaran vade imkanından yararlanılabilmesini sağlıyor.

ING’nin yeni faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Böylelikle zaten hali hazırda oldukça düşük olan ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranını %0’a çekebilmek mümkün oluyor. ING Bank ihtiyaç kredisinde faiz oranı %1.70’ten başlıyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

ING’den Faizsiz İhtiyaç Kredisi Nasıl Kullanılır?

ING Bank’ın faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için tek yapılması gereken ise bankanın “Turuncu Ekstra” programına katılmaktır. Tüketiciler ING Bank müşterisi olduktan sonra Turuncu Ekstra programına katılabiliyor. Turuncu Ekstra programına katılanlar, program kapsamında belirtilen aylık harcama limiti tutarını karşılayarak, nakit iade alabiliyor. Turuncu Ekstra programı ile alınan nakit iade sayesinde ING ihtiyaç kredisi faizi ne olursa olsun %0’a indirilebiliyor. Böylelikle ING’de ihtiyaç kredisi kullanımlarında faiz yüküyle uğraşılmıyor.

Turuncu Ekstra programı kapsamında nakit iade alabilmek için Turuncu Ekstra banka kartı ile aylık 1.250 TL tutarında harcama yapılması gerekiyor. Bu şartı sağlayanlar nakit iade alabiliyor. Böylelikle kredi faiz oranının %0’a indirilmesini sağlayabiliyor.

ING Faizsiz İhtiyaç Kredisi Şartları

ING’nin faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için Turuncu Ekstra programına katılım sağlanmalıdır. Ayrıca programdaki aylık 1.250 TL harcama tutarını karşılamak gerekmektedir. Bu şartlar yerine getirildiğinde 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi kullanımlarında %0 faiz oranından yararlanılabiliyor.