Faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana vermiş olduğu çağdaş ve hızlı bankacılık hizmetleri ile müşterilerini her zaman memnun eden ING Bank'tan şimdi de devrim niteliğinde bir kredi daha. Dönem dönem çeşitli kredi kampanyaları sunan bankadan müşteriler için yepyeni bir kampanya daha. Bankacılık sisteminde görülmemiş bir kampanyaya imza atan ING Bank, Turuncu Ekstra Programına gelen müşterilerine faizsiz kredi imkanı sunuyor. Peki ama bankanın faizsiz kredi olanaklarından yararlanabilmek için neler yapmanız gerekiyor? İşte detaylar!

Faizsiz Krediniz Sizi Bekliyor

ING Bank, müşterileri için başlatmış olduğu kampanya kapsamında kredi faiziniz ne olursa olsun, Turuncu Ekstra programı kapsamında olmanız halinde alacağınız nakit iade ile kredinizi adeta faizsiz bir kredi haline dönüştürüyor. Söz konusu nakit iade sistemi sayesinde almış olduğunuz kredi miktarına göre krediniz ya faizsiz kredi olarak sunulmuş olacak ya da faiz indirimi olanağından yararlanmış olacaksınız. Bunun için, bankanın Turuncu Ekstra programına katılarak aylık harcamalarınızın 1.250 TL’lik kısmını Turuncu Ekstra Banka Kartı’nızla gerçekleştirmeniz yeterli olacak. Bu koşulu yerine getirmeniz halinde kredi vadeniz boyunca her ay, 5.000 TL’ye kadar olan kredinizin faizi, alacağınız nakit iade ile %0 faiz olarak yansımış olacak. Bunun yanı sıra eğer dilerseniz almış olduğunuz nakit iade ile 5.000 TL’ye kadar olan krediniz için 2.500 TL aylık ortalama bakiyeyi vadesiz Türk lirası hesaplarınızda da bulundurabilirsiniz. Bu şekilde yine alacağınız nakit iade ile krediniz için % 0 yansıyan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Diğer Koşullar

ING Bank'ın sunmuş olduğu faiz indirimli ya da yüzde 0 faiz kredi imkanı ile sunulmuş olan Turuncu Ekstra Avantajlı Faiz oranı, sadece kampanya kapsamında sunulan faiz oranıdır. Söz konusu faiz oranı 5 Kasım 2021’den itibaren geçerli olup yalnızca ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler için geçerlidir. Turuncu Ekstra Hesabı üzerinden belirlenen harcama sözüne uyulduğu takdirde bankadan alacağınız nakit iade ile siz de, 5.000 TL'ye kadar olan kredileriniz için % 0 oranında faiz imkanından yararlanabilirsiniz. Yani söz konusu yüzde 0 faiz olanağı yalnızca 5.000 TL altı kredi kullanımları için geçerli olup nakit iade ile gerçekleşen bir durumdur.