Acil masrafları için ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünen ancak yüksek kredi faizlerinden çekinenlere ING Bank’tan büyük müjde! ING Bank, ihtiyaç kredisinde faiz ödemiyor gibi kredi kullanım imkanı sunuyor. ING’nin “Turuncu Ekstra” programına katılanlar kredi faizi ne olursa olsun kampanya koşullarını sağlayarak, alacağı nakit iade ile faizini sıfırlayabiliyor. İşte ING’nin 5.000 TL’ye kadar limitli %0 faizli ihtiyaç kredisinden yararlanma koşulları!

ING’den 5.000 TL’ye Kadar Faizsiz Kredi

ING Bank, acil nakde ihtiyacı olanlara %0 faizle kredi kullanma imkanı sunuyor. ING Bank’ın yeni “Turuncu Ekstra” kampanyası sayesinde ING’liler, kullanacakları ihtiyaç kredisinde faiz oranı ne olursa olsun faizini sıfırlayabiliyor. Böylelikle ING’den 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredileri %0 faizle kullanabiliyor.

ING Bank’ın faizsiz ihtiyaç kredisinden yararlanabilmek için “Turuncu Ekstra” programına katılım sağlanması gerekiyor. ING’nin “Turuncu Ekstra” programına katılanlar ve kampanya koşullarını yerine getirenlerin kullandıkları ihtiyaç kredisinin faizi %0’a indiriliyor.

ING Faizsiz Kredi Nasıl Kullanılır?

ING’nin “faizsiz kredi” kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle “Turuncu Ekstra” programına dahil olunması gerekiyor. Turuncu Ekstra programına dahil olduktan sonra kredi vadesi boyunca her ay 1.250 TL tutarında harcama koşunu yerine getirerek, nakit iade alınabiliyor. Böylelikle kredi faizi %0 oluyor. ING Bank, harcama koşuluna alternatif olarak “Turuncu Ekstra” programı üyelerine ING Bank hesabında aylık 2.500 TL ortalama bakiye bulundurması durumunda da nakit iade alarak, kredisinin faizini sıfırlama imkanı sunuyor.

Kampanya koşullarını kredi vadesi boyunca sağlayan ING’liler 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerinin faizini %0’a indirebiliyor. ING’de ihtiyaç kredisinde “Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi” kampanyası kapsamında faiz oranı %1.80’den başlamaktadır. Dolayısıyla söz konusu “Turuncu Ekstra” programı kapsamında alınacak nakit iade bu kredi faiz oranı üzerinden hesaplanır.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

ING Bank “Turuncu Ekstra” programına katılmak için en yakın ING Bank şubelerine şahsen başvuru yapılabilmektedir. Programa katıldıktan sonra söz konusu ihtiyaç kredisini kullanan kişilerin kredi vadesi boyunca kampanya koşullarını yerine getirdiği her ay kredi faizi %0 olarak uygulanır. Kampanya koşullarının yerine getirilemediği kredi vadelerinde ise %1.80’den başlayan kredi faizi üzerinden hesaplama yapılarak, faiz uygulanır.