İhtiyaç kredileri günümüzde birçok kişinin başvurduğu finansla araçların başında geliyor. Ama en uygun ihtiyaç kredisi koşullarını arıyorsanız ING tam size göre.

Günümüzde bir anda ortaya çıkan özellikle beklenmeyen ihtiyaçlar birçok kişinin bankalardan kredi talep etmesine neden oluyor. Eğitimden sağlığa, tatilden tadilata, evlilikten eşya almaya kadar birçok ihtiyacınız için ING ihtiyaç kredilerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik de uygun faiz oranları ve avantajlı geri ödeme olanakları ile. Eğer siz de bir anda karşınıza çıkan ihtiyaçlarınızı bütçenizi zorlamadan rahatlıkla karşılamanın yolunu arıyorsanız, ING ihtiyaç kredisi başvurma yöntemleri ve kredi koşullarına dair yazımızı inceleyebilirsiniz.

İhtiyacınız Olduğunda ING Yanınızda

ing 1

İhtiyaçlarınız beklenmedik bir şekilde arttığında ve bu ihtiyaçları karşılayacak finansal bir krizle karşı karşıya kaldığınız anda bu krizi çözebileceğiniz kanallardan birisi de ING’nin müşterileri için sunmuş olduğu ihtiyaç kredileridir. Profesyonel anlamda bankacılık hizmetleri veren ING Bank, portföyünde bulunan bireysel ihtiyaç kredisi paketleri ile müşterilerine uygun faiz oranları ve uygun geri ödeme olanakları ile bir kredi kampanyası sunuyor. Hem de henüz ING Bank ile tanışmamış olanlar için avantajlı fırsatlarla. ING Bank’ın 36 aya varan geri ödeme olanakları ile sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi için belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,54’ten başlıyor. Üstelik de yeni tanışanlar için çok daha uygun tanışma faiz oranları ile. Turuncu Ekstra programına dahil olan ING’liler için ise ayrı fırsatlar buluyor. Eğer ING’nin Turuncu Ekstra programına dahil iseniz aylık harcamalarınızın 1.000 TL’sini Turuncu Ekstra Kart’ınız ile yaparsanız ihtiyaç kredisi faiziniz her ne olursa olsun, 20.000 TL’ye kadar olan kredinizin faiz oranını alacağınız nakit iade ile %1,49 seviyesine indirebilirsiniz. Bununla birlikte ayrıca;

 • ING Bank ihtiyaç kredisi geri ödeme süresi 3 ay ile 36 ay arasındadır.
 • Dosya masrafı kredi tutarının binde beşi tutarındadır.
 • ING kredi kampanyasının aylık faiz oranı %1,59 ile %2,59 arasında olmakla birlikte bu oranlar ödeme performansınıza göre değişir.

Kredi İçin Gerekli Belgeler

ing 3-1

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

ING Bank kredi olanaklarından yararlanabilmek için bankaya vermeniz gereken evrakları ise şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Başvuru sahibine ait nüfus cüzdanı
 • Başvuru sahibinin ikamet belgesi ya da son 3 aya ait telefon, doğalgaz ya da elektrik faturası
 • Gelir Belgesi         
  • Memurlar: Maaş bordrosu
  • Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri
  • Emekliler: Emekli aylık dökümü
  • Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi
  • Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri      
  • Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı