Berfu Yenenler Instagram'dan kendisine gelen bir mesajı ifşa edip sitem edince ortalık karıştı!

Instagram'ın en sevilen ve en enerjik ailelerinden Yenenler'de bugünlerde yas var! Tüm Türkiye'yi etkileyen yangınlara sessiz kalamayan Berfu Yenenler, dünden beri yangınla ilgili paylaşımlar yaparak hem takipçilerini bilgilendiriyor hem de yardımcı olmalarını sağlıyor fakat bugün Berfu'ya öyle bir mesaj geldi ki, güzel fenomenimiz daha fazla dayanamadı ve sonunda isyan etti. Pozitiflik konusunda master yapmış birine bile isyan bayrağı çektirmek büyük başarı doğrusu.

Bildiğiniz gibi Yenenler ailesi genellikle eğlenceli paylaşımlarla karşımıza çıkıyor. Özellikle de Mete ve Kuzey'in oldukça geniş bir takipçi kitlesi var. Berfu ise ailesini bazen trollemekten bazen de ifşalamaktan geri durmuyor fakat bugün Berfu'ya gelen bir mesaj onu oldukça sinirlendirdi; "250 bin TL'lik ev kiralıyorsunuz. yardım etsenize!" DM'ini storylerde paylaşan Berfu yine kendi stilinde yanıt verdi.

Berfu'nun Sitemi!

berfu-yenenler.png

"Böyle zamanlarda negatif her paylaşım insanı daha kötü etkiliyor biliyorum ama birkaç da söyleyecek sözüm var. Acı yaşamayı bile bilmeyen kendi acısıyla başkasının acısı kıyaslayıp onda bile yarış güden, kim ne kadar üzülmüş ne kadar paylaşmış takibi yapan kendince bir yargı sistemi kurup insan harcayan kişilerin kimseye bir faydası yok. Böyle bir zamanda da birlik olup kininizi hırsınızı kenara bırakmayacaksanız ne zaman yapacaksınız sadece soruyorum."

berfu-yenenler-002.png

Her Gün Kullandığımız Kıyafetleriniz Zaman İçin Yıpranıp Rengini Kaydediyorsa, Yanlış Saklıyor Olabilirsiniz! Her Gün Kullandığımız Kıyafetleriniz Zaman İçin Yıpranıp Rengini Kaydediyorsa, Yanlış Saklıyor Olabilirsiniz!

Takipçilerine sitem eden Berfu Yenenler, daha sonrasında Kuzey ve Mete'yi görmek istediğini dile getiren bir takipçisine ise; "Biliyorum çocuklarımı kendi çocukları gibi gören iyi niyetli takipçilerim var ama böyle bir zamanda kendi sosyal yaşamımı, kendi mesleğimi de yürüttüğüm sosyal medya hesaplarımda paylaşmayı doğru bulmuyorum. Evet hala kendi yaşantımıza devam ediyoruz, çocuklarımızla oynuyoruz gündelik bir hayatımız var ama başkasının acısı dinmeden hiçbir şey yokmuş gibi davranamayacağım. Elimden geleni yapıp yardımları duyurmaya devam edeceğim."