1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Teknolojik değişimlerin, özellikle bankacılık hizmetlerinin sunumu alanında kullanımı giderek daha fazla artıyor. İlk defa Vakıfbank tarafından hazırlanan ve faizsiz krediyle alışveriş olanağı sunan bir bankacılık ürünü bulunuyor. Vakıfbank ile en büyük e-ticaret platformlarından biri olan n11.com arasında yapılan anlaşmayla, Vakıfbank müşterileri, ihtiyaçlarını ertelemeden platform üzerinden alışverişlerini yapabiliyor. Alışveriş esnasında, ödemeyi doğrudan Vakıfbank’tan kullandıkları alış veriş kredisiyle ödeyebilen banka müşterileri, bu kredi için faiz de ödemiyor.

Vakıfbank N11 Faizsiz Kredi Kampanyası Özellikleri

Vakıfbank’ta hesabı bulunan her müşteri tarafından kullanılabilen Vakıfbank Dijital Kredi MasterPass altyapısını kullanıyor. En büyük e-ticaret platformlarından biri olan n11.com üzerinden alışverişinizi yaptıktan sonra, ödeme aşamasında seçtiğiniz “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneği sonrasında, açılan ekranda dilediğiniz vade seçimini gerçekleştiriyorsunuz. Kredinin onay aşamasının ardından, hesabınıza ve Masterpass’ a kayıtlı Bankomat kartınıza ilgili tutar aktarılıyor. Son olarak 3 D Security güvenlik alt yapısıyla alış verişinizin karşılığını n11.com’ a aktarıyorsunuz. Tüm işlem sadece birkaç dakika sürüyor. Bu sayede ihtiyaçlarınızı daha sonra almak üzere ertelemek zorunda kalmıyorsunuz. Vakıfbank tarafından sunulan bu hizmet, aynı zamanda banka müşterisi olan ve destek hesabı bulunan müşteriler içinde farklı bir şekilde sunuluyor. Destek hesabınızın tüm tutarını, alış veriş esnasında kullanabiliyorsunuz.

Vakıfbank Dijital Taksitli Ek Hesap

Vakıfbank müşterisi olan ve ek hesabı bulunan herkes, n11. Com platformu üzerinden yaptığı alışverişleri, ek hesabını kullanarak ödeyebiliyor. Vakıfbank Dijital Taksitli Ek Hesap kullanımı için, n11. Com üzerinden yaptığınız alışverişlerinizin ödeme aşamasında, “Vakıfbank Bankomat Kart ile Öde” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.Ek hesabı bulunmayan ya da bakiyesi yeterli olmayan kullanıcılar, bu aşamada, İnternet Bankacılığı ya da Mobil Bankacılık aracılığıyla ek hesap açılması talebi ya da limit artırım talebinde bulunabiliyor. Ödemeyi karşılayan tutarda bakiyenizin olması durumunda, açılan ekranda vade seçimi yaparak ilerleyebiliyorsunuz. Ardından kullanım koşullarını onayladığınızda, ilgili Bankomat Kart hesabınıza ödeme karşılığı nakit tutar yatıyor. Ardından 3 D Security güvenli ödeme yöntemiyle tutarı n11.com’ a aktarıyorsunuz. Yeterli bakiyesi olmadığı için, ihtiyaçlarını karşılayamayan tüm Vakıfbank müşterileri, ister ek hesap limitlerini, ister Dijital kredi kullanarak alış verişlerini anında ödeyebiliyorlar.