Yeni kredi kartı sahipleri tam 600 TL’ye varan indirimden yararlanabiliyor. Denizbank, kredi kartına başvuruda bulunan tüm yeni müşterileri için harcamalarının yarısını hediye ediyor. Tam 3 ay  boyunca 600 TL’ye varan indirim fırsatından yararlanabileceğiniz kredi kartı kampanyasıyla ilgili tüm detaylar haberimizde!

Denizbank 600 TL’ye Varan İndirim Kampanyası

Denizbank, 2022’de kredi kartına başvuruda bulunanlar için birbirinden önemli avantajlar sunuyor. Kredi kartı kullanılarak yapılan alışverişlerde indirimler ve puanlar kazanma şansı bulunuyor. Denizbank kredi kartı kampanyaları arasında en dikkat çekeni ise 600 TL’ye varan indirim fırsatı sağlayan kredi kartı kampanyasıdır. Bu kredi kartı kampanyasında vatandaşlar Denizbank’a yeni kredi kartı başvurusunda bulunduklarında faydalanabilmektedir.

Denizbank kredi kartına başvuruda bulunan ve başvurusu onaylanan her tüketici 3 ay süreyle yapacağı tüm internet harcamalarında 600 TL’ye varan indirim fırsatından yararlanabiliyor. Kredi kartı başvurusunda bulunan ve başvurusu onaylanan müşteriler, kredi kartıyla yapacakları internet alışverişlerinde 3 ay süreyle toplamda 600 TL tutarında indirimden yararlanabiliyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Denizbank İnternet Harcamalarının Yarısını Hediye Ediyor

Denizbank’ın yeni kredi kartı sahipleri için sunduğu kampanya internet alışverişlerini kapsıyor. 1.02.2022 ile 28.02.2022 tarihleri arasında Denizbank kredi kartına başvuruda bulunan ve başvurusu onaylanan kişiler, 3 ay süreyle yapacakları internet alışverişlerinde indirimden yararlanabiliyor. Her Denizbank kredi kartı kullanıcısı internet harcamalarının yarısını indirim olarak alabiliyor. Bu şekilde her Denizbank kredi kartı sahibi kampanyadan en fazla 600 TL tutarında indirim alabiliyor.

Kampanya kapsamında Denizbank kredi kartı başvurusunun Denizbank mobil, internet bankacılığı kanalları üzerinden yapılmalıdır. Şubat ayı içerisinde yapılan kredi kartı başvurusu sonrasında onaylanan kredi kartlarıyla Şubat, Mart ve Nisan aylarında yapılacak internet alışverişlerinin yarısı tutarında indirim kazanılabiliyor. Kampanya kapsamında internet harcamalarının yarısı olacak şekilde toplamda 200 TL tutarında indirim kazanılabiliyor.

3 ay boyunca her ay maksimum 200 TL olacak şekilde toplamda 600 TL tutarında indirim kazanılabiliyor. Kampanyaya özel bir katılım sağlanmasına ise gerek bulunmamaktadır. Belirlenen koşulları sağlayarak Denizbank kredi kartı başvurusunda bulunan ve başvurusu onaylanan her kredi kartı için otomatik olarak kampanya tanımlanmaktadır.