ATV'nin sevilen yaz dizilerinden Baş Belası izleyicilerine kötü haber! Seçkin Özdemir ve İrem Helvacıoğlu'nun başrolde olduğu Baş Belası dizisi, kısa sürede sevilen yaz dizileri arasına girmeyi başardı. Farklı konusuyla diğer yaz dizilerinden ayrışmayı başaran Baş Belası'nın yayın günü değişti! ATV'nin aldığı karara göre Baş Belası, bundan sonra Cuma akşamları yayınlanacak. Ancak bu karar seyircileri memnun etmedi. Bu sezonun en sevilen yaz dizilerinden "Aşk Mantık İntikam"la aynı güne alınan Baş Belası'nın reytinglerde nasıl sonuç alacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

bas-belasi-9933.jpg

Yaz Dizileri Bekleneni Veremedi!

Bildiğiniz gibi bu sezon yaz dizileri geçtiğimiz yıllardaki gibi büyük bir yarış içinde değil. Yaza damgasını vuran ve yeni sezona da taşınabilecek dizi sayısı oldukça az. Hatta şimdiden final yapmaya karar veren diziler bile mevcut. Bunun en büyük sebebi ise Koronavirüs nedeniyle bir buçuk yıl evlerde kalan kişilerin artık yaz mevsiminde kendini tatillere atması!

basbelasi.jpg

Dur durak bilmeden gezmeye devam eden binlerce kişi televizyon ekranlarını bile açmıyor! Hal böyle olunca yaz dizileri, sezon içinde yayınlanan diziler kadar etkili olamıyor. Bir diğer neden ise; 2021 boyunca iddialı yapımların ekrana gelmesi. Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Teşkilat, Gönül Dağı, Kuruluş Osman, Yasak Elma ve Camdaki Kız gibi birbirinden farklı dizilerle haşır neşir olan seyircilere, bu sezon yayınlanan yaz dizileri biraz "soft" geldi!

Sadece 2 Yufka Kullanarak 32 Tane Börek Yapıyoruz, Az Malzemeyle Bir Tepsi Börek Çıkıyor! Sadece 2 Yufka Kullanarak 32 Tane Börek Yapıyoruz, Az Malzemeyle Bir Tepsi Börek Çıkıyor!

basbelasii.jpg

Günü Değişti!

Eee bir yıl boyunca Gülseren Budayıcıoğlu'nun uyarlamaları izleyen birine, yaz dizileri biraz soft geliyor elbette. Durum böyle olunca yaz dizileri beklenen performansı bir türlü göstermeyi başaramadı. Hatta Cam Tavanlar, sezona veda eden ilk yaz dizisi oldu.

bassbelasi.jpg

ATV'nin Baş Belası isimli dizisinde ise Seçkin Özdemir ve İrem Helvacıoğlu'nu başrolde görüyoruz. Farklı senaryosu ile seyircileri kendine bağlamayı bilen Baş Belası, ATV'nin aldığı karara göre artık Cuma günlere ekrana gelmeye devam edecek.