İşsizliğin azaltılması ve yeni istihdam alanlarının planlanmasında önemli roller oynayan İŞKUR, aynı zamanda işyerlerinin personel arayışlarına da kayıtlı istihdam aracılığıyla süratli yanıtlar oluşturuyor. İşverenle çalışanın bir araya gelebilmesinde önemli rol oynayan İŞKUR iş ilanları, sürekli olarak güncelleniyor. İş arayan okuyucularımız için, şu anda açık olan avantajlı iş ilanlarından bazılarını listeledik.

BİM Birleşik Mağazalar Zinciri 50 Açık Pozisyon

BİM Türkiye geneli mağazalarında çalıştırılmak üzere, sürekli personel ihtiyacı oluşan kurumlardan biri. Yine 50 adet personel alımı için İŞKUR aracılığıyla bir ilan hazırlanmış durumda. İlan geçerliliğini sürdürüyor. Başvuruların en yakın BİM şubesine giderek, doldurulacak başvuru formu aracılığıyla yapılması gerekiyor.

Sönmez Alışveriş Merkezi Market Elemanı İlanı

Sönmez Alış veriş merkezinde çalıştırılmak üzere market elemanı arayışı İŞKUR güncel iş ilanları arasında yer alıyor. Bu alanda deneyimi olan ya da olmayan herkes tarafından başvuru yapılabiliyor. Başvuruların İŞKUR web sitesine kayıt olduktan sonra, sistem üzerinden yapılması gerekiyor. Başvuru sahibinden herhangi bir vasıf olması beklenmiyor.

HENDEK ŞOK Market Elemanı İlanı

Hendek Şok Market’ de çalışmak üzere personel arayışı, güncel ilan listesinde yer alıyor. Kasa, reyon ve genel market elemanı olarak çalışacak adaylar, Yeni Mahalle şubesinde çalışacak.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Bakır Market Bandırma Market Elemanı İlanı

Bakır Market’ in, Bandırma’ da yer alan şubelerinden çalıştırılmak üzere, market elemanı ilanı güncel iş ilanları arasında yer alıyor. Adayların 40 yaşını aşmamış olması ve en az lise mezunu olması gerekiyor. Başvuru sahiplerinin deneyimli ya da deneyimsiz olması gerekmiyor. Deneyimli personel adaylarına öncelik veriliyor.

ASM Alarm Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İlanı

ASM Alarm Sistemleri merkezinde çalışmak üzere, “ Alarm İzleme Operatörü” olarak çalışacak personel arayışı İŞKUR ilanları arasında yer alıyor. Başvuru sahibinden beklenen ön koşullar arasında, yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, diksiyonu düzgün, vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayacak, kişisel eğitim ve gelişime önem vermek bulunuyor.

A101 Mevsimlik Market Elemanı İlanı

A101 marketler zincirinin, Avşa Adası ve Marmara Bölgesi’ nde yer alan mağazalarında çalışacak personel arayışı ilanı bulunuyor. Mayıs ve Eylül ayları arasında çalışmak üzere, 18 ile 40 yaş arasında personel aranıyor. Adayların en az lise mezunu olması gerekiyor. Çalışma yerine göre kalacak yer konusunda da destek veriliyor.