Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Ülkemizde iş arayanların en büyük umudu olan İŞKUR, 2022’de de güncel iş ilanları istihdama destek sağlamaya devam ediyor. Pandemi koşullarında işsiz kalan ve yeni bir iş arayanlar için en güncel İŞKUR iş ilanları sunuluyor. İŞKUR iş ilanlarıyla eğitim, tecrübe ve meslek koluna en uygun olan Türkiye’nin 81 ilindeki iş fırsatlarını kolayca değerlendirebilir ve size en uygun olana hemen başvuru yapabilirsiniz. İşte 2022 güncel İŞKUR iş ilanları!

İŞKUR İş İlanlarına Başvuru

İŞKUR tarafından yayınlanan Türkiye 81 şehrinden güncel iş ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikli olarak İŞKUR kaydınızın olması gerekiyor. İŞKUR kayıt işlemi için Türkiye genelinde hizmet veren İŞKUR şubelerine gidebilir veya İŞKUR e-şube kanalını kullanabilirsiniz. İŞKUR kaydınızı tamamladıktan sonra İŞKUR e-şube üzerinde yer alan “Açık İş İlanları” kısmından size en uygun olan iş ilanını kolayca bulabilirsiniz.

İŞKUR iş ilanı aramalarında filtreli arama gerçekleştirebilirsiniz. Çalışma yeri, il ve ilçe, meslek, öğrenim durumu, işyeri türü, engellilik durumu ve vardiya seçeneği gibi pek çok farklı kriteri seçebilir ve aramalarınızı size en uygun şekilde düzenleyebilirsiniz.

İŞKUR BİM İş İlanıyla 5.000 TL Maaşlı Personel Alımı

İŞKUR, Türkiye genelindeki ulusal ve yerel firmalar tarafından açıklanan iş ilanlarını yayınlamaktadır. Bu kapsamda Türkiye’nin en büyük mağazacılık zinciri BİM tarafından gerçekleştirilecek personel alımı içinde güncel iş ilanı yayınladı. Farklı pozisyonlar için Türkiye genelindeki mağazalarında görev alacak personel alımı gerçekleştirecek BİM’in İŞKUR iş ilanlarına hemen başvuruda bulunabilirsiniz.
BİM kasa personeli, reyon ve depo sorumlusu ve mağaza müdürü gibi pek çok farklı pozisyona yönelik personel alımı gerçekleştirecek. BİM personel alım ilanlarına başvuruda bulunarak 5.000 TL maaşla iş sahibi olabilirsiniz. Farklı pozisyonlar için ilkokul, lise ve üniversite gibi farklı diplomaya sahip personeller alınacak.

İŞKUR Satış Danışmanı İlanı

İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Konya, Adana, Tekirdağ, Antalya ve Muğla gibi şehirlerde mağazaları bulunan büyük mağazalarda satış danışmanı olarak görev alacak personel alımı gerçekleştirilecek. Ortaöğretim öğrenimini tamamlamış ve sektörel deneyimi bulunan bay ve bayan satış danışmanı alımı için İŞKUR üzerinden hemen başvuru yapılabiliyor.