Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

QNB Finansbank, yaptığı yurtdışı ortaklık sonrasında sürekli büyüyen ve bankacılık hizmetlerini genişleten bir banka olarak faaliyet gösteriyor. Sektöründe güçlü ve büyüyen bir banka olan QNB Finansbank, resmi web sitesi aracılığıyla, büyümesine orantılı olarak yeni personel ihtiyacının oluştuğunu duyurdu. Üstelik bu personel alımı, çeşitli bölümlerde olmak üzere yapılacak. Ancak bu personel alım ilanının, diğer ilanlardan büyük bir farkı bulunuyor. Personel alımları deneyimsiz, yeni mezun ya da henüz öğrenimini devam ettiren kişilerden gerçekleştirilecek. Alımlar, çağrı merkezi personeli, banko görevlisi, müfettiş yardımcısı gibi tüm kademeler için geçerli olacak. Yeni mezun ve deneyimsiz personel, henüz okumakta olan kişilerin alanlarına yönelik çalışması gibi konular, uzun yıllardır büyük sorun oluşturan bir konu olarak gündemde.

QNB Finansbank Personel Alımı Nasıl Yapılacak?

Henüz okuyan ya da yeni mezun olmuş, alanında olsa bile henüz deneyim kazanmamış kişilerin, iş bulabilmesi hayli büyük sıkıntılar oluşturuyor. Genellikle alansal olarak deneyim, her sektörde öncelikli olarak aranan bir konu. Buna karşın QNB Finansbank gösterdiği toplumsal hassasiyetle ülkemizde ki önemli bir iştirak olduğunu adeta kanıtladı. Resmi web platformu aracılığıyla yaptığı duyuruyla, yeni personel alımının çeşitli kadrolar için yapılacağı ve alımların deneyimsiz, yeni mezun ya da henüz okuyan kişilerin başvuruları arasından yapılacağı belirtildi.

Alım yapılacağı ve hangi koşulların arandığına dair duyuru yapılmış olsa da, henüz kaç kişi ve ne zaman alımın başlayacağı konusunda resmi bir duyuru yapılmadı. Buna karşın başvuruların QNB Finansbank resmi web sitesi aracılığıyla ve online olarak yapılacağına dair bilgi verilmiş durumda.

QNB Finansbank Personel Başvurusu Nasıl Yapılacak?

QNB Finansbank kariyerini henüz oluşturmak isteyen yeni mezun, bu alanda deneyimi olmayan veya henüz okumaya devam eden kişiler arasında personel alımı yapacak. Başvurular bankanın resmi web sitesinden yapılacak. Online başvurular için https://www.qnbfinansbank.com/insan-kaynaklari/ailemize-katilin/yeni-mezun-ve-ogrenciler bu linki kullanabileceksiniz. Ancak henüz alım yapılacağı duyurusu yapılmış olsa da, başvuruların ne zaman başlayacağına dair bilgi bulunmuyor. Bunun yanında hangi alanlarda personel alımı yapılacağı ve başvurunun nasıl yapılacağı konusunda bilgilere ilgili link aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Kariyerinizi oluşturmak için bu avantajdan faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.