İŞKUR, atıl durumda bir kurumken, son 20m yıl boyunca geçirdiği değişimle, bugün istihdam konusunda ki en önemli kurum haline geldi. Kurum, işverenle istihdamın bir araya gelmesi, istihdam alanlarının açılması projelerinin üretimi, kalifiye personel yetiştirilmesi gibi çok çeşitli çalışmalarla, işsizlik oranının düşmesine katkıda bulunuyor. Kuruma kayıtlı olan kadın erkek istihdam için, sunulan özel destek hizmetleri bulunuyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Her alanda vasıflı ve vasıfsız kişilerin istihdam edilmesinde önemli rol oynayan İŞKUR’ a web sitesi aracılığıyla da kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kayıtlı istihdam olarak, açık iş ilanlarından öncelikli haberdar olabilir ve başvurularınızı da daha kolay yapabilirsiniz. Aynı zamanda iş ilanlarının ayrıntılarını üye olarak inceleyebiliyorsunuz. Hem kuruma paralel projelerde ve hem de kurum dışı iş ilanları, sürekli olarak İŞKUR’ un web platformu aracılığıyla paylaşılıyor. Sürekli değişen iş ilanları arasında bazılarını sizler için listeledik.

ŞOK Market Rize İçin Market Elemanı

Rize’ de bulunan Şok marketler bünyesinde çalışabilecek engelli adayların başvurabileceği ilan, 31.Mayıs 2022 tarihine kadar başvuru alıyor. Başvuru sahibinin ilkokul mezunu olması yeterli oluyor.

A101 Kırklareli Mağazaları İçin Market Elemanları

Kırklareli merkezde bulunan A101 mağazalarında çalışabilecek, en az lise mezunu market elemanları için başvuru devam ediyor. Başvurmak isteyenlerin İŞKUR işe gönderme formu alarak bölge sorunlusu ile görüşmeleri gerekiyor.

CarefourSA Mağaza Görevlisi İlanı

CarefourSA mağazalarında görevlendirilmek üzere, mağaza görevlisi olarak çalışacak personeller aranıyor. Reyon sorumlusu, kasa ve depo sorumlusu olarak farklı görevler veya hepsinin gerçekleştirebilen çok sayıda personel alımı yapılacak. Başvurularınızı İŞKUR web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

FİLE Market Bodrum İçin Market Elemanı İlanı

Bodrum Ortakent FİLE mağazasında çalışabilecek, 18 ile 50 yaş arasında bay veya bayan adaylar aranıyor. Kasap, manav, şarküteri, reyon, kasa görevlileri gibi çok sayıda personel ihtiyacı bulunuyor. Başvurularınızı İŞKUR web sitesi üzerinden yapabiliyorsunuz.

CarefourSA İstanbul Mağazalarında Görevlendirilmek Üzere Engelli Elemanlar İlanı
İstanbul CarefourSA mağazalarında reyon sorumlusu, kasa görevlisi olarak çalışacak çok sayıda engelli personel ihtiyacı ilanı açık durumda. Başvuran adayların % 40 ve üzeri engelli raporu olması ön şart.