İŞKUR açık iş ilanları, Türkiye genelinde farklı istihdam alanlarında personel arayışları için en önemli başvuru noktasını oluşturuyor. İş arayanların ve aynı zamanda personel ihtiyacı içerisinde ki işverenlerin buluşmasını sağlayan platform, yaz aylarının başlamasıyla birlikte, özellikle yazlık bölgelerde yoğunlaşan çok sayıda iş ilanını barındırıyor. Okuyucularımıza, dikkat çeken iş ilanlarının bazılarını derleyerek, içeriğimizin devamında sunuyoruz.

HAKMAR Mağazacılık 10 Açık Pozisyon

HAKMAR Mağazacılık tarafından İstanbul genelinde marketlerde çalışacak reyon ve kasa görevlisi aranıyor. 18 Yaşını doldurmuş ve tercihen sektörel deneyimi bulunan personeller, İŞKUR’ a kayıt olarak ilana başvurabilirler. Başvuranların, esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilmesi talep ediliyor.

BİM Birleşik Mağazacılık 50 Açık Pozisyon

BİM Birleşik Mağazacılık bünyesinde bulunan marketlerde, Türkiye genelinde reyon, kasa, depo görevlisi olarak çalışacak 50 personel arayışı bulunuyor. Başvurular İŞKUR üzerinden ve tüm BİM mağazaların da form doldurarak gerçekleşebiliyor.

AFTA Market Giresun 10 Açık Pozisyon

Giresun AFTA Market bünyesinde çalışacak market elemanı arayışı bulunuyor. Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

A101 Market Bursa Geneli 50 Açık Pozisyon

A101 Market bünyesinde ve Bursa genelinde mağazalarda çalıştırılmak üzere 50 adet reyon, kasa, depo görevlisi aranıyor. Başvuracak adayların en az lise mezunu olması, erkek adayların askerlikle ilişiğinin bulunmaması, vardiyalı ve esnek çalışma modeline uyum sağlaması bekleniyor. Başvurularınızı İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz.

ŞOK Market Marmara Bölgesi 10 Açık Pozisyon

Market elemanı olarak çalıştırılmak üzere, ŞOK Market Marmara Adası ve Avşa Adası mağazalarında 10 açık pozisyon bulunuyor. Başvuru sahiplerinin 18 ile 35 yaş arasında en az lise mezunu olması isteniyor. Başvurularınızı İŞKUR aracılığıyla yapabiliyorsunuz.

Kartal Market İstanbul 10 Açık Pozisyon

Kartal Market bünyesinde çalıştırılmak üzere, deneyimli ya da deneyimsiz market elemanı arayışı bulunuyor. Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek adaylar başvurularını İŞKUR aracılığıyla yapabiliyor.

A101 Market Bandırma Erdek Mağazalarında 20 Açık Pozisyon

A101 market bünyesinde bulunan Bandırma ve Erdek mağazalarında 20 açık pozisyon bulunuyor. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılabiliyor. Başvuracak adayların 18 ile 35 yaş arasında ve en az lise mezunu olması gerekiyor.

A101 Marmara Bölgesi Sezonluk 20 Açık Pozisyon

A101 Market Marmara adası ve Avşa adası mağazalarında Mayıs ile Eylül ayları arasında çalışacak 20 personel ihtiyacı bulunuyor. Çalışacak personel için kalacak yer sağlanıyor. Lise mezunu ve 18 ile 35 yaş arası adaylar, başvurularını İŞKUR aracılığıyla yapabiliyor.