Pandemi süreci ne yazık ki hepimize büyük kayıplar yaşattı. Son iki yılda vatandaşlar ya sevdiklerini ya da işlerini kaybettiler. İşlerini kaybeden vatandaşlar, evlerini geçindirebilmek ve ekonomik özgürlüklerini geri kazanabilmek için bütün iş ilanlarını değerlendiriyorlar. Bu noktada en çok başvurulan kurumlardan birisi şüphesiz İŞKUR. İŞKUR, dönem dönem yayınladığı iş ilanları ile işsiz vatandaşların yüzünü güldürüyor. Bir umut kendileri için de uygun bir ilanın olabileceğini düşünen vatandaşlar, İŞKUR binalarının önünden günlerce ayrılmıyorlar. Vatandaşların sesini duyan İŞKUR, iş arayan kişiler için bir kez daha kolları sıvadı ve birbirinden farklı iş ilanlarını kendi resmi internet sitesinde duyurdu. İşte yüzünüzü güldürecek o ilanlar!

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Her Yerden ve Her Meslekten İlan Var!

İŞKUR, Türkiye'nin farklı kurumları ile ortaklık kuran ve bu nedenle farklı kurum ve şirketlerdeki iş ilanlarını da bünyesinde yayınlayan bir kurum. Türkiye'nin dört bir yanından ilanlar sunan İŞKUR, insanlara yaşadıkları şehrin ilanlarını değerlendirme fırsatı veriyor. Bununla birlikte neredeyse aklınıza gelebilecek bütün mesleklerle ilgili de ilanlar yayınlayan İŞKUR, kendi resmi internet sitesinden bu ilanlarla ilgili ayrıntılı bilgiler veriyor.

İŞKUR'un iş ilanları değerlendirmek için İŞKUR binalarına müracaat etmenize gerek yok. İŞKUR'un resmi internet sitesine üye olarak işlerinizi internet üzerinden halledebilirsiniz. İŞKUR sitesine üye olduktan sonra ''İş İlanları'' kısmına tıklayarak bütün iş ilanlarını değerlendirebilir, filtreleme yaparak sadece istediğiniz alanlardaki ve yaşadığınız şehirdeki ilanlara göz gezdirebilirsiniz.

İşte O İlanlar!

  • Türkiye'nin dört bir yanında şubeleri bulunan ŞOK market zinciri, 5 bin TL'ye varan maaş karşılığında bünyesinde çalışacak yeni elemanlar arıyor.
  • Bir mühendislik firması bünyesinde ''Logo Netsis Destek Uzmanı'' olarak çalışıp 4 bin TL'lik bir maaş karşılığında ekiplerine dahil olacak bir bilgisayar mühendisi arıyor.
  • Ark İletişim firması, 4 bin TL'lik bir maaş karşılığında bünyesinde çalışacak bir ön muhasebeci arıyor.
  • Ok Laboratuvar Maden İnşaat Limited Şirketi, 3 bin TL ile 6 bin TL arasında maaş alacak ve ekip ruhuna uyum sağlayarak çalışacak biyologlar arıyor.
  • Osmanlı Sigorta Brokerliği Şirketi, 3 bin TL ile 5 bin TL arasında maaş alacak sigorta satış temsilcileri arıyor.