İŞKUR açık iş ilanları yoluyla, işverenlerle iş arayanları bir araya getiren önemli bir platform olarak hizmet veriyor. Her sektör için, çeşitli becerilere ve deneyimlere sahip personellere ulaşmak konusunda sıkıntı yaşayan işverenler için, İŞKUR iş ilanları büyük bir önem taşıyor. Benzer şekilde iş arayanların, bulundukları illere ve çalışabilme koşullarına göre iş bulabilmelerinde, yine açık iş ilanları önemli bir rol üstleniyor. Kayıtlı istihdamın iş sahibi olması için, sürekli yeni projeler hazırlayan İŞKUR, özellikle açık iş ilanları bölümüyle sayısız kişiyi iş sahibi yapıyor. Okuyucularımız için, şu an açık durumda çeşitli pozisyonlardaki işlerden bazılarını içeriğimizde listeledik.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!


A101 Market Elemanı 20 Personel İhtiyacı

A101 marketler zincirinin Avşa Adası ve Marmara Adası’ nda bulunan mağazalarının çeşitli bölümlerinde görevlendirilmek üzere, sezonluk olarak personel ihtiyacı bulunuyor. Çalışma süresi Eylül ayı sonunda bitiyor. Çalışmak isteyen personeller için, bu süre içerisinde kalacak yer temin ediliyor. Başvurmak için İŞKUR web platformuna kayıt yaptırmanız gerekiyor.

CarrefourSA Muğla Mağazalarında Çalışacak 20 Personel İhtiyacı

Yalıkavak, Gündoğan ve Torba bölgelerinde bulunan CarrefourSA mağazalarının çeşitli bölümlerinde, sezonluk olarak çalışacak personel ihtiyacı bulunuyor. 20 kişilik personel ihtiyacı için açılan ilan geçerliliğini, koruyor. Yaz aylarında Milas’ tan servis bulunuyor. İŞKUR web platformuna kayıt olduktan sonra iş başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular şahsen mağazalara da yapılabiliyor.

BİM Birleşik Mağazacılık Zinciri 50 Personel ihtiyacı

BİM mağazalarında çalıştırılmak üzere, çeşitli pozisyonlar için 50 adet personel ihtiyacı bulunuyor. İŞKUR web sitesine üye olduktan sonra başvurunuzu yapabilir ya da doğrudan BİM mağazalarına başvurarak form doldurabilirsiniz.

Meral AVM’ de Görevlendirilecek 20 Adet Personel İhtiyacı

Meral AVM’ de kasiyer, Orta reyon, kasap, manav, şarküteri ve giyim bölümlerinde görevlendirilecek 20 adet personel ihtiyacı bulunuyor. Başvurulacak bölümler için deneyim, erkek adayların askerlikle ilişiğinin bulunmaması, yine erkek adayların B sınıfı ehliyet sahibi olması, eğitim hayatını bitirmiş ve ulaşım sorunu olmayan adayların başvuru yapması isteniyor. Başvurularınızı İŞKUR web platformuna üye olduktan sonra yapabiliyorsunuz. Doğrudan mağazaya başvurarak, gerekli başvuru formunu doldurarak da başvurularınızı yapabiliyorsunuz.