İş Bankası Alışveriş Harcamalarınız İçin Bu Büyük Fırsatı Sundu: Alışveriş Yaparken Hesap Kitap Yapmaya Son!

İş Bankası'nın müşterilerini düşünerek tasarladığı bu alışveriş kredisi, size ilaç gibi gelecek!

Ekonomi 27.09.2021 - 11:18 27.09.2021 - 11:58 Gülseren D.

İş Bankası, oldukça uzun yıllardır vatandaşlara hizmet veren bir banka. Bunca yıl verdiği hizmetlerle ve yaptıklarıyla çoğu vatandaşın güvenini kazanmış olan İş Bankası, bu zamana kadar yapmış olduğu birbirinden avantajlı kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Günümüzde her şeyin online olarak halledildiğinin ve artık internet alışverişinin ne kadar fazla kullanıldığının farkında olan İş Bankası, Anında Alışveriş Kredisi fırsatı ile internet alışverişlerinde büyük bir kolaylık sağlıyor. İşte ayrıntılar!

İş Bankası'nın Anında Alışveriş Kredisi'nden Yararlanmayan Kalmasın!

iş bankası2

Online alışverişler, bizim için oldukça pratik ve kolay. Bu kolaylıktan yararlanırken, yaptığımız harcamalar bizi bazen zorlayabiliyor. İş Bankası, Anında Alışveriş Kredisi ile bu zorlanmaların önüne geçiyor. İnternetteki alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz Anında Alışveriş Kredisi, yaptığınız harcamaları taksitlendirmenize ve kolaylıkla ödemenize yardımcı olan bir fırsat. İş Bankası şubelerine gitmenize gerek kalmadan ve saatlerce süren işlemlerle uğraşmadan hemen kullanmaya başlayabileceğiniz Anında Alışveriş Kredisi,  size yardımcı olabilmek amacıyla tasarlandı.

ziraat alışveriş

Mobilyadan aksesuara, okul ihtiyaçlarından kıyafete pek çok alanda alışveriş yaparken yararlanabileceğiniz Anında Alışveriş Kredisi'ne her an ulaşabilirsiniz. 7/24 başvuru yapabileceğiniz Anında Alışveriş Kredisi başvuru talebinizi; İşCep mobil uygulamasından, İş Bankası'nın resmi internet sitesinden ya da İş Bankası müşteri temsilcinizi arayarak oluşturabilirsiniz. 

Anlaşmalı Sitelerden Anında Alışverişe Başlayın!

iş bankasıı

İş Bankası'nın müşterilerine sunmuş olduğu Anında Alışveriş Kredisi fırsatı, internet alışverişlerinde büyük bir kolaylık sağlıyor. İş Bankası'nın anlaşma sağladığı, Genpa ve n11'den yapacağınız her türlü alışverişi kapsıyor.

 Anında Alışveriş Kredisi'nde kullanacağınız kredi tutarı ve azami kredi vadesi, İş Bankası'nın anlaşma sağladığı firmalar ve yasal anlaşmalar gereğince farklılık gösterebilir. Taksitlendirme yapabilme özelliği ile müşterilerine geri ödeme noktasında yardımcı olan İş Bankası, müşteri dostu tutumunu her zaman sürdürüyor.

İş Bankası'nın sunmuş olduğu Anında Alışveriş Kredisi'nden yararlanmak ya da ayrıntılı bilgi almak için hemen şimdi İş Bankası'nın resmi internet sitesine giriş yapabilir ya da İş Bankası müşteri temsilcinizi arayarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Artık alışveriş yaparken saatlerce harcama planlaması yapmanıza gerek yok. Bırakın İş Bankası sunduğu bu büyük fırsatla size yardımcı olsun.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@