Araba almak için yeterli nakite sahip değilseniz ve en uygun banka taşıt kredisini arıyorsanız, İş Bankası’nın düşük faizli taşıt kredisi kampanyasını mutlaka incelemelisiniz.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Araba almayı düşünüyor fakat bankaların taşıt kredisi faizleri nedeniyle planlarınızı ertelemeyi düşünüyorsanız İş Bankası Taşıt Kredisi şartlarını mutlaka değerlendirmelisiniz. Kendinize sonunda bir araba almayı ya da mevcut arabanızı yenilemeyi düşünüyorsanız, bütçenize uygun esnek ödeme şartları ve uygun faiz oranları ile İş Bankası oldukça uygun bir kredi kampanyası sunuyor. 60 aya varan geri ödeme vadeleri ve piyasaya oranlar oldukça uygun faiz oranlı taşıt kredi seçeneği ile İş Bankası herkesi araba sahibi yapmaya kararlı. Eğer siz de banka destekli araba alma planı kuruyorsanız işte İş Bankası Taşıt Kredisi kampanyası detayları!

İş Bankası Taşıt Kredisi Özellikleri

Almayı düşündüğünüz araba sıfır ya da ikinci el olsun fark etmeksizin İş Bankası sizin için en uygun taşıt kredisi kampanyasını sunuyor. Sıfır kilometre olan aracınızın fatura bedelinin büyük bir kısmını kredilendirmenize imkan tanıyan İş Bankası, ayrıca %1,57 faiz oranı ile piyasanın en uygun kredilerinden birisine imza atıyor. Banka ayrıca sıfır kilometre araç alımlarında genellikle kefil de istememekte. Bu arada aracınızı ödeme süreci boyunca rehinli olarak da kullanabilirsiniz. İkinci el araç alırken bazı durumlarda kefil şartı aranabilirken ayrıca taşıtın kasko değeri üzerinden kredi çekilebiliyorsunuz.

Taşıt Kredisi Başvurusu için Gerekenler

  • İş Bankası taşıt kredisi başvurunuz için gerekli olan belge ve evrakları şu şekilde sıralayabiliriz:
  • Taşıt Kredisi Başvuru Formu,
  • Başvuruyu yapan kişiye ait nüfus cüzdanı ya da sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi,
  • Başvuru sahibinin gelir durumun gösterir belge,
  • 0 km araçlar için alacağınız proforma faturası,
  • 2.el taşıtlarda ise satışı yapan kişiye ait son Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi gereklidir.

İş Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankasının Taşıt Kredisi olanaklarını değerlendirmek istiyorsanız başvurunuzu size en yakın şubeden yapabileceğiniz gibi şubeye gitmeden de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın İnternet Şubesinden ya da Telefon Şubesinden arayarak da başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Ardından başvurunuz onaylandıktan sonra size en yakın şubeye giderek evraklarınızı teslim edebilirsiniz. Banka özellikle sıfır kilometre araçlar için herhangi bir kefil talebinde bulunmamakla birlikte gerekli gördüğü bazı durumlarda ayrıca sizden kefil de isteyebilir.