Araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar, bu fırsatları duyduğunda hemen harekete geçiyor.

Günümüzde yüksek fiyat artışları, her şeyi olduğu gibi araç piyasasını da etkilemiş durumda. Hepimiz sahibi olmak istediğimiz araç için sunulan fırsatları değerlendirsek de böylesine yükselen araç fiyatları karşısında herhangi bir yardım almadan harekete geçmek, biraz zor. Bankaların sunmuş olduğu araç kredisi fırsatlarını değerlendirsek de yüksek faiz oranları, bu isteğimizin önünde bir engel oluşturabiliyor. Buna karşı çıkan İş Bankası, Denizbank ve Garanti BBVA; verdikleri araç kredilerindeki yüksek faiz oranlarını dibe indiriyor ve müşterilerinin yüzünü güldürüyor. İşte detaylar!

İş Bankası'nın Sevindiren Haberi!

iş bankası-2

Bu zamana kadar pek çok kredi fırsatı sunan İş Bankası, şimdi yepyeni bir araç kredisi ile karşımıza çıkıyor. 200 bin TL'ye kadar kredi veren ve bu miktar ile yüzleri güldüren İş Bankası, yüksek faiz oranlarına savaş açıyor ve %1,54'lük bir faiz oranı sunuyor. Bu faiz oranı ile piyasadaki en düşük oranlardan birini veren İş Bankası bununla da yetinmiyor ve 3 aydan 48 aya kadar vade imkanı sağlıyor. 

Garanti BBVA'nın Bu Fırsatını Duyanlar Şoke Oluyor!

garanti 2-2

Garanti BBVA, arç sahibi olmak isteyen müşterilerinin sesini duydu ve onları epey mutlu edecek bir araç kredisi fırsatı tasarladı. Vatandaşlara satın almak istedikleri araç doğrultusunda 50 bin TL araç kredisi veren Garanti BBVA, müşterileri yüksek faiz oranlarından çekindikleri için bu durumu bir engel olmaktan çıkardı. Bu araç kredisinde %1,60 ile %1,66 arasında değişen faiz oranları sunan Garanti BBVA; böylesine düşük faiz oranları ile duyanları şoke etti. Bunun yanında 3 aydan 48 aya kadar vade imkanı da sağlayan Garanti BBVA'nın bu kredi fırsatına olan ilgi gün geçtikçe çığ gibi büyüyor.

Denizbank'tan Büyük Müjde!

DENİZBANK 1

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

İş Bankası ve Garanti BBVA gibi Denizbank da yüksek faiz oranlarını dibe çekti ve duyanları sevindirdi. Vatandaşların satın almak istedikleri araca göre değişken oranlarda kredi sunan Denizbank, %1,90'lık bir faiz oranı veriyor ve yüzleri güldürüyor. Bununla birlikte 36 ay vade imkanı da veren Denizbank, şimdiden bu kredisine yoğun bir ilgi görüyor.