Araç sahibi olmak isteyen gençlere gün doğdu! İş Bankası 18 yaşını doldurana avantajlı taşıt kredisi veriyor!

Araç sahibi olmak, çoğumuzun hayalleri arasında yer alıyor. Özellikle de gençler, araç sahibi olmak için ellerinden geleni yapıyor. Ancak hem sıfır hem de ikinci el araç fiyatlarının artışı, ne yazık ki birçoğumuz için birikimleri ortaya koyarak araç almayı imkansız hale getiriyor.

Hal böyle olunca araç almak isteyenler kredi çekmek için bankaların kapısında kuyruklar oluşturuyor. Araç kredilerine talep arttıkça da bankaların rekabeti kızışıyor. Bu rekabet ortamında öne çıkmak isteyen bankalar faizleri düşürüp vadeleri uzatarak, en avantajlı krediyi sunmak için birbirleriyle yarışıyor. Bu durum da vatandaşa yarıyor, herkes araç alabilmek için kredi çekme imkanına sahip oluyor.

İş Bankası'ndan Gençlere Bulunmaz Fırsat!

iş bankasıı

Özellikle de gençleri mutlu edecek taşıt kredisi haberi İş Bankası'ndan geliyor. İş Bankası düşük faiz ve uzun vade seçenekleriyle benzersiz bir taşıt kredisi kampanyası sunuyor. Üstelik İş Bankası tarafından sunulan bu kredi hem sıfır hem de ikinci el araç alımlarında kullanılabiliyor.

İş Bankası 18 yaşını dolduran ve gelirini belgeleyen tüm gençlere taşıt kredisi imkanı sunuyor. Bu kredi kapsamında gerekli görüldüğü taktirde kefil istenebiliyor. Sıfır araç alımlarında aracın rehini ile kredi kullanmak mümkün oluyor. Kredi vadesi dolup ödemeler sorunsuz yapıldığı taktirde araç üzerindeki rehin kaldırılıyor.

İş Bankası Taşıt Kredisi Araç Almak İsteyenlerin Yüzünü Gülürüyor!

taşıt kredisi

İş Bankası taşıt kredisi sıfır araçlarda proforma fatura bedeli, ikinci el araçlarda ise kasko değeri 120 bin TL'ye kadar olan araçlar için 48 ay vade ile araç bedelinin %70'ine kadar, 120.001-300.000 arasındaki araçlar için 36 ay vade ile aracın değerinin %50'sine kadar, 300.001-750.000 arasındaki araçlar için 24 ay vade ile araç bedelinin %30'u kadar, 750.001-1.500.000 TL arasındaki araçlar içinse 12 ay vade ile araç bedelinin %20'si kadar oranda kullanılabiliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

İş Bankası taşıt kredisinin faiz oranları, kredi vadesine göre 51,54 ile %1,58 arasında değişkenlik gösteriyor. 1-36 ay arası vade ile kullanılan kredilerde faiz oranı %1,54 şeklinde belirlenirken, 37-48 ay vade ile kullanılan kredilerde faiz oranı %1,58 oluyor. %1,54 faiz ve 36 ay vade ile İş Bankası'ndan kullanacağınız 100 bin TL taşıt kredisi aylık 3.828,16 TL taksitle ödenebiliyor.