Pandemi dönemi bizlere birçok konuda yeni alışkanlıklar kazandırıyor. Alışkanlıklarımızla birlikte yaşam şeklimiz de değişiyor. Daha önceleri park yeri ve benzeri sorunlar yaşamamak için çoğumuz toplu taşımacılığa yönelirken, şimdilerde bireysel araçlarla seyahat etmek çok daha mantıklı bir hal alıyor.

Aracı olanlar için bu konu kolaylıkla çözülebiliyor. Aracı olmayanlar ise araba almanın yollarını araştırıyor. Pandemi alışkanlıklarımızla birlikte ekonomik durumumuzu da etkileyince, araç sahibi olmak bir hayli zorlaşıyor. Kapanan iş yerleri sebebiyle birçok insan işsiz ve parasız kalırken, ihtiyaçlar gibi istekler de karşılanamaz hale geliyor.

İş Bankası Diğer Kredilerde Olduğu Gibi Taşıt Kredisinde de Büyük Avantajlar Sunuyor

iş bankası

Bu durumda vatandaşa destek bankalardan geliyor. İş Bankası, her türlü ihtiyaçlarında vatandaşın yanında yer alan bankaların başında İş Bankası geliyor. İhtiyaç ve konut kredileriyle müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran İş Bankası, taşıt kredisi konusunda da en büyük avantajları sunan banka oluyor.

İş Bankası %1,54'ten başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleriyle benzersiz bir kredi imkanı sunuyor. 36 aya kadar olan vadelerde %1,54 olarak belirlenen faiz oranları, 37-48 ay arası vadelerde %1,59'a yükseliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Araç Bedelinin %70'ine Kadar 48 Aya Varan Vade ile Kredi Kullanılabiliyor

iş bankası2

Sıfır km araçlar için proforma fatura bedeli, ikinci el araçlar içinse kasko değeri 120 bin TL'ye kadar olan araçlarda araç satış bedelinin %70'i, 120.001-300.000 TL arasındaki araçlarda araç değerinin %50'si, 300.001-750.000 TL arasındaki araçlarda değerinin %30'u ve 750 bin TL üzerindeki araçlarda ise araç değerinin %20'si oranında kredi kullanılabiliyor.

120 bin TL'ye kadar olan kredilerde maksimum 48 ay, 120.001-300.000 TL arasındaki tutarlarda 36 ay, 300.001-750.000 TL arasındaki araçlarda 24 ay, 750 bin TL üzerindeki araçlarda ise en fazla 12 ay vade süresi tanınıyor.

Sıfır araç kredileri için kefil gerekmiyor. Kredi, söz konusu aracın rehni karşılığı kullanılabiliyor. İkinci el taşıt kredilerinde ise gerekli görüldüğü durumlarda kefil talep edilebiliyor. Genel olarak gelir belgesi ve KKB risk raporu, ikinci el araç için kredi kullanımlarında yeterli oluyor.

İş Bankası taşıt kredisine başvurmak için en yakın İş Bankası şubesine başvurmak gerekiyor. Başvuru esnasında kimlik, gelir belgesi ve satın alınacak araca ait proforma fatura gerekiyor. Başvurunuz anında değerlendirmeye alınıyor ve onaylanan krediniz anında satıcının hesabına aktarılıyor. Size de yeni aracınızın keyfini sürmek kalıyor.