Ev sahibi olmanın önemi her geçen gün biraz daha artıyor. içerisinde bulunduğumuz pandemi koşulları ne yazık ki tüm ülkaler gibi ülkemizde de ekonomik zorluklar yaratıyor. Üretim faaliyetlerinin neredeyse durma noktasına gelmesi sonucu maliyetlerle baş etmekte zorlanan esnaf birer birer iş yerlerini kapatıyor. Bu durum piyasadaki nakit akışına zarar vermenin yanı sıra zaten hat safhada yer alan işsizliği daha da yukarılara taşıyor.

Hal böyle olunca vatandaş zorunlu ihtiyaçlarını bile gidermekte zorlanıyor. Karşılanamayan ihtiyaçların başında ise ödenemeyen ev kiraları geliyor. Ev sahibi olanlar işsizlik veya parasızlık anlarında bile en azından barınma ihtiyaçlarını karşılama konusunda zorluk çekmezken, kiracıların en büyük sorunu ne yazık ki ev kirası oluyor. Dolayısıyla kiracılar da kira yerine kredi ödeyerek ev sahibi olmanın yollarını araştırıyor. Bu noktada vatandaşa büyük destek İş Bankası'ndan geliyor.

İş Bankası Hayallerinizi Gerçekleştirecek Bir Konut Kredisi Veriyor!

iş bankasıı

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

İş Bankası %1,38 faiz oranı ve 120 aya varan vadelerle eşi benzeri olmayan bir konut kredisi kampanyası sunuyor. Kampanya kapsamında kullanılabilecek kredi tutarı 1.000.000 TL ile sınırlandırılıyor. Ancak kişisel sınır, krediye söz konusu konut için hazırlanan ekspertiz raporu ile belirleniyor.

%1,38 faiz oranı ve 120 ay vade ile İş Bankası'ndan kullanacağınız 100 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 205.224 TL, aylık taksitleri ise 1.710,20 TL oluyor. Kullandığınız konut kredisi üzerinden 500 TL kredi tahsis ücreti, 1.350 TL ekspertiz ücreti, 325 TL ipotek tesis ücreti, 1810 TL DASK ücreti, 269 TL konut sigortası ücreti ve 638 TL hayat sigortası primi alınıyor. Böylece toplam masraflar 3.262 TL oluyor.

İş Bankası Sayesinde Ev Sahibi Olmayan Kalmıyor!

iş bankası-4

İş Bankası tarafından sunulan bu çok avantajlı konut kredisine tüm İş Bankası şubeleri, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden başvurulabiliyor. Ön onayı almanızın ardından ise kimlik belgeniz, gelir belgeniz ve satın almak istediğiniz evin tapusuyla birlikte en yakın İş Bankası şubesine gitmeniz gerekiyor. İş Bankası tarafından sunulan konut kredisi sayesinde ev sahibi olmak isteyen herkes hayallerine kavuşuyor, kira yerine kredi ödeyerek isteyen herkes kendi evini satın alabiliyor.