Emeklilerin uzun yıllardır beklediği o fırsat, nihayet geldi.

Günümüzde çalışan vatandaşlar kadar, emekli vatandaşlar da geçim sıkıntısı çekiyorlar. Bu zorlu dönemin geride kalmasını ve rahat bir nefes almayı isteyen emekliler, kendilerine uygun bır fırsat arıyorlar. Bu arayış sürerken İş Bankası, TEB ve Garanti BBVA birbirinden avantajlı emekli promosyonlarını duyurunca bütün emekliler derin bir nefes aldı. İşte bu 3 bankanın emeklilerin yüzünü güldüren o promosyonları!

İş Bankası Emekli Vatandaşları Unutmadı!

iş bankası 2

İş Bankası, vatandaşların memnuniyetini sağlamak için büyük hizmetler veren bir banka. Şimdiki kampanyasında emekliler için hareket eden ve onları sevindiren İş Bankası, emekli vatandaşlara tam 2.000 TL değerinde promosyon verdiğini açıkladı. Bu promosyondan yararlanmak yapılması gerekenler oldukça basit. SGK'den emekli olan vatandaşlar, emekli maaşlarını İş Bankası'na taşıdıklarında aldıkları ilk maaşta ek olarak tam 2.000 TL emekli promosyonu kazanıyorlar. İşte İş Bankası ile bu fırsattan yararlanmak bu kolay.

TEB Emeklilerin Yüzünü Güldürmeyi Başardı!

teb-16

TEB, uzun yıllardır ülkemizdeki vatandaşlara sayısız hizmetler sunmuş bir banka. Sunduğu o kadar kampanyadan sonra şimdi de kolları emekliler için sıvayan TEB, emekli vatandaşlara tam 2.100 TL değerinde emekli promosyonu veriyor. Bu promosyondan yararlanmak oldukça kolay. Hemen şimdi emekli maaşınızı TEB'e taşıyın ve bu maaşın tam 36 ay TEB'de kalacağına taahhüt edin. Bu adımları izledikten sonra TEB'in size sunmuş olduğu 2.100 TL'lik promosyondan yararlanabilir ve bu miktarla derin bir nefes alabilirsiniz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Garanti BBVA'dan da Sevindiren Haber Geldi!

garanti 3-4

Garanti BBVA da İş Bankası ve TEB gibi, emeklileri epeyce mutlu edecek bir fırsat sunuyor. Emeklilere derin bir ''Oh!'' çektiren bu fırsat ile emekli vatandaşlar tam 2.000 TL değerinde promosyon kazanabiliyorlar. Bu fırsattan yararlanabilmek için emekli maaşını Garanti BBVA'ya taşıması gereken emekliler, emekli maaşlarını Garanti BBVA'ya taşıdıkları an 250 TL nakit ödülden de yararlanabiliyorlar. Eğer Garanti BBVA'nın emeklilere sunmuş olduğu bu büyük promosyon fırsatı hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz hemen şimdi Garanti BBVA'nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.