Nakit ihtiyacı olanlara destek Vakıfbank, İş Bankası ve TEB'den geliyor: Bu bankalar başvurana anında kredi veriyor!

Ekonomi günden güne zayıflıyor ancak ihtiyaçlar hiç yerinde durmuyor. Birikim yapmayı başaranlar ihtiyaç anında bu birikimlerini kullanırken, birikim yapmayı başaramayanlar nakite ihtiyaç duydukları anda banka kredisine yöneliyor.

Artan kredi talepleri bankalar arasındaki rekabeti kızıştırıyor. Bu rekabetten sıyrılmak isteyen bankalar, kredi konusunda türlü kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalarla öne çıkan bankalar ise TEB, İş Bankası ve Vakıfbank oluyor.

TEB İhtiyaç Kredisi

TEB-8

TEB, nakite ihtiyaç duyduğunuz anda size yardım elini uzatıyor. TEB’in %1,59 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle sunduğu bu ihtiyaç kredisi, sağlıktan eğitime, evlilikten seyahate her türlü nakit ihtiyacınızda en büyük desteğiniz oluyor.

%1,59 faiz oranı ve 36 ay vade ile TEB’den kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 69.580,01 TL, aylık taksitleri ise 1.932,78 TL oluyor. TEB ihtiyaç kredisine tüm TEB şubeleri, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası-1

Nakit ihtiyaçlarınıza bir destek de İş Bankası’ndan geliyor. İş Bankası, %1,60’dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle benzersiz bir kredi fırsatı sunuyor. 50 bin TL ve altında olan kredi kullanımlarında maksimum vade 36 ay olarak belirlenirken, 50 bin TL’yi aşan tutarlarda vade süresi maksimum 24 ay oluyor.

%1,60 faiz oranı ve 36 ay vade ile İş Bankası’ndan kullanacağınız 50 bin TL kredi için toplam geri ödeme tutarı 69.715,08 TL, aylık taksitler ise 1.936,53 TL oluyor. İş Bankası ihtiyaç kredisine tüm İş Bankası şubelerinden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden ya da telefon bankacılığı ve SMS ile başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı hemen hesabınıza yatırılıyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

vakıfbank-10

Tüm nakit ihtiyaçlarınızı anında çözmenizi sağlayacak fırsat Vakıfbank’tan geliyor. Vakıfbank, %1,61 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle efektif bir kredi kampanyası sunuyor. 50 bin TL ve altındaki tutarlarda en fazla 36 ay vade süresi tanınırken, bu süre 50 bin TL üzeri kredi kullanımlarında 24 ay ile sınırlandırılıyor.

%1,61 faiz oranı ve 36 ay vade ile Vakıfbank’tan kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin toplam geri ödeme tutarı 69.850,15 TL, aylık taksitleri ise 1.940,29 TL oluyor. Bu krediye tüm Vakıfbank şubelerinden, internet bankacılığından ve mobil bankacılık üzerinden başvurulabiliyor.