İhtiyaç sahibi müşterilere o bankalardan büyük fırsat geldi. Başvurmayan kimse kalmasın!

İhtiyaçların ne zaman ve nerede ortaya çıkacakları hiçbir zaman belli olmaz. Bir anda üst üste gelen harcamalar bazen hepimizi zorlu bir döneme sokabiliyor. İhtiyaç anında bize yardım etmesi için başvurduğumuz bankalar, yüksek faiz oranlarıyla bizi daha da dertlendirse de artık bu dönemin sonuna geliyoruz. İş Bankası, Yapı Kredi ve Akbank’ın birbirinden avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatları artık müşterilerine derin bir nefes aldırtıyor. İşte sırtınızdaki yükü hafifletmenize yardım edecek o ihtiyaç kredileri!

Akbank’tan Müşterilerinin Yüzünü Güldüren Büyük Fırsat!

akbank 13

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Akbank, müşteri dostu tutumu ile her zaman vatandaşların güvenini kazanmayı başarmış bir banka. Bu zamana kadar sunduğu yüzlerce kredi fırsatının arasına bir yenisini daha ekleyen Akbank, 10.000 TL’ye varan Akbank İhtiyaç Kredisi fırsatı ile, ihtiyaç sahibi müşterilerinin yüklerini azaltıyor. Kredi almak isteyen fakat yüksek faiz oranlarından dolayı bu isteğinden vazgeçen vatandaşların sesini duyan Akbank, sunduğu %1,98’lik faiz oranıyla faiz oranlarını neredeyse sıfıra indiriyor. 36 aya kadar vade imkanı da sunan Akbank İhtiyaç Kredisi fırsatından sizde yararlanmak isterseniz yapmanız gereken şey oldukça basit. Hemen şimdi Akbank’ın resmi internet sitesine girerek kredi başvurunuzu yapabilir ve sizi rahata erdirecek krediye ulaşabilirsiniz.

İş Bankası’ndan Eşi Benzeri Görülmemiş Kampanya!

iş bankası2

Bu zamana kadar sayısız vatandaşa yardım eli uzatan İş Bankası, yine oldukça cazip bir fırsatla karşımıza çıkıyor. İhtiyaç sahiplerine tam 10.000 TL ihtiyaç kredisi veren İş Bankası,  bu kredi fırsatında %1,60’lık bir faiz oranı sunuyor. Geri ödeme noktasında da müşterilerini düşünen İş Bankası, tam 36 aya varan vade imkanı veriyor. Hemen şimdi İş Bankası’nın resmi internet sitesine girerek bu büyük kredi fırsatından siz de yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi’den Sevindiren Haber!

yapı kredi2-1

Yapı Kredi de ihtiyaç sahibi müşterilerinin sesini duydu ve Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi ile vatandaşları sevindirdi. Şimdiden oldukça yoğun bir ilgi gören Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi, müşterilerine %1,75’lik bir faiz oranı sunuyor ve bu sayede kredi almak isteyen müşterilerine büyük bir geri ödeme kolaylığı sağlıyor. Aynı zamanda 36 ay vade fırsatı da veren Yapı Kredi, vatandaşlarının yanında olmaya devam ediyor.