Nakit ihtiacını gidermek için kara kara düşünenlere müjde: Yapı Kredi, İş Bankası ve Akbank kredide devrim yaptı!

Bankacılık ürünleri her birimizin vazgeçilmezi haline geliyor. Kredilerden kredi kartlarına, mevduat hesaplarından banka kartlarına kadar birçok bankacılık ürünü, neredeyse hepimiz tarafından kullanılıyor. Özellikle de nakit ihtiyaçlarımızda ilk başvurduğumuz adres banka kredileri oluyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Banka kredilerine talep artınca, bankalar arasındaki rekabet kızışıyor. Bu rekabet ortamında bir farklılık yaratarak öne çıkmak isteyen bankalar, türlü kampanyalar düzenleyerek müşterilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Bu bankaların başında ise Akbank, Yapı Kredi ve İş Bankası geliyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi

akbank 2

Akbank, nakit ihtiyaçlarınız için sizlere son derece avantajlı bir kredi kampanyası sunuyor. Bu kampanya kapsamında %1,67 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle kredi veri veriyor. Bu kredi kampanyası kapsamında 50 bin TL ve altındaki tutarlar için maksimum vade süresi 36 olarak belirlenirken, 50 bin TL üzeri kredi kullanımlarında bu süre 24 ay ile sınırlandırılıyor.

Bu koşullarda Akbank'tan 36 ay vade ile çekeceğiniz 50 bin TL kredinin aylık taksitleri 1.962,90 TL oluyor. Akbank ihtiyaç kredisine tüm Akbank şubelerinden, internet bankacılığı ve telefon bankacılığından ya da Akbank Direkt uygulamasından başvurulabiliyor. Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınıyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi

yapı kredi-10

Acil ihtiyaçlarınız için bir nakit desteği de Yapı Kredi'den geliyor. Yapı Kredi, %2,19 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle derdinize derman olacak bir ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. 50 bin TL ve daha altındaki kredi tutarları için vade süresi en fazla 36 ay olurken, 50 bin TL üzerindeki kredi tutarlarında bu süre 24 şeklinde belirleniyor.

%2,19 faiz oranı ve 36 ay vade ile Akbank'tan kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin aylık ödemeleri 2.164,86 TL oluyor. Yapı Kredi tarafından sunulan bu krediye tüm Yapı Kredi şubelerinden, internet bankacılığından ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı hemen hesabınıza geçiyor.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

iş bankası

Her türlü ihtiyacınız için size en büyük desteği veren bankalardan biri de İş Bankası oluyor. %1,60 faiz oranı ve uzun vade seçenekleriyle 100 bin TL'ye kadar kredi veren İş Bankası, 50 bin TL ve altındaki tutarlar için en fazla 36 ay, 50 bin TL üzeri tutarlar içinse en fazla 24 ay vade süresi tanıyor.

%1,60 faiz oranı ve 36 ay vade ile İş Bankası'ndan kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 69.715,08 TL, aylık taksitleri ise 1.936,53 TL oluyor. En yakın Yapı Kredi şubesine giderek ya da internet bankacılığı veya mobil uygulamayı kullanarak bu ihtiyaç kredisine başvurulabiliyor. Nakit ihtiyaçları giderilirken, sizlere de rahat bir nefes almak kalıyor.