İş Bankası, Yapı Kredi ve Akbank müşterilerine müjde! Kolayca başvurabileceğiniz ihtiyaç kredileri anında cebinizde.

İhtiyaçlarınız çoğaldığında ve bu ihtiyaçlar nedeniyle işin içinden çıkamadığınızda kaygılanmanıza gerek yok. Bankaların ihtiyaç kredilerine ilişkin yapmış oldukları kampanyalar sayesinde siz de zorlanmadan kolaylıkla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İşte İş Bankası, Yapı Kredi ve Akbank’ın cazip ihtiyaç kredisi kampanyaları!

İş Bankası

iş bankası-5

İhtiyacınız ne olursa olsun uygun faiz oranları ve bütçenizi zorlamayacak esnek geri ödeme planı sayesinde İş Bankası’ndan kolayca ihtiyaç kredisi çekebilir ve hayallerinizi ertelemeden gerçekleştirebilirsiniz. Bilindiği gibi İş Bankası’nın tüketici kredisi olarak da bilinen ihtiyaç kredisi aracı; esnek kredi ödeme planı sayesinde ihtiyaçlarınızı en kolay şekilde karşılayabilmenize olanak tanıyan bir bankacılık hizmetidir. Bu araç sayesinde elektronik, beyaz eşya veya eğitim, sağlık gibi farklı alanlar için gerekli olan nakde kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik de bütçenizi yormadan.

İş Bankası’nın %1,60’dan başlayan faiz oranları ile sunduğu ihtiyaç kredinizi dilerseniz aylık eşit taksitlerle ya da kişiye özel esnek taksitli ödeme planıyla kullanabilirsiniz. Hatta isterseniz önce kredinizi kullanabilir, ödemelere ise 3 ay sonra başlayabilirsiniz. 90 güne varan ödemesiz dönemli kredinize İşCep ya da İnternet Şubesi’nden başvurabilirsiniz. Geri ödeme vadesi ise kredi tutarı 50.000 TL üzerinde olan krediler için 24 ay, 50.000 TL ve altındaki kredilerde ise en fazla 36 aydır.

Yapı Kredi Bankası

yapı kredi-3

‘Bugünün ihtiyaçlarını yarına ertelemeyin’ diyen bir banka da Yapı Kredi Bankası. Aynı şekilde uygun geri ödeme koşulları ve %2,19’dan başlayan faiz oranları ile Yapı Kredi Bankası bireysel ihtiyaç kredisi sayesinde ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Eğer Yapı Kredi müşterisi iseniz, şubeye bile gitmeden İnternet Şubesi ya da Yapı Kredi Mobil’den kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz. Hatta taksit ödemelerinizi 3 ay erteleyerek ödemeye 3 ay sonra da başlayabilirsiniz. Bu arada kampanyanın azami vadesi ise 36 aydır.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Akbank

akbank-12

Tüm isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilmeniz için Akbank her zaman yanınızda. bankanın oldukça uygun koşullarda sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi olanağı ile düğün masraflarınızı karşılayabilir, evinize tadilat yapabilir, eşyalarınızı yenileyebilir ya da eğitimden sağlığa, tatilden eğlenceye birçok amaçla kredinizi kullanabilirsiniz. Bu şekilde acil ihtiyaçlarınızı esnek ödeme ve uygun faiz oranları ile kolayca karşılayabilirsiniz.

36 aya varan geri ödeme olanağının yanı sıra %1,66’dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olan Akbank’ın ihtiyaç kredisine başvurmak ise çok kolay. Dilerseniz tek bir tıkla internet üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi cep telefonunuzdan ya da size en yakın Akbank şubesinden de kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.