İhtiyaçlar kapıya dayandı, o bankalar zor durumdaki müşterilerini unutmadı!

İhtiyaçlar hiçbir zaman bitmez. Eğitimi, sağlığı, alışverişi derken bir anda hepsi üst üste gelebilir ve biz böyle zamanlarda kendimizi oldukça sıkışmış hissederiz. İhtiyaçlarımızı kapatmak için çabalasak da bazen hepsine tek başımıza yetişemeyiz ve sırtımızdaki yükü hafifletebilecek bir yardım eli ararız. İşte siz de son zamanlarda böyle zorlu bir dönemden geçiyorsanız şimdi tam da doğru yerdesiniz. İş Bankası, Yapı Kredi ve Akbank; müşteri dostu ihtiyaç kredilerini duyurdu ve yüzler güldü. İşte ilaç gibi gelen o kredi fırsatları!

İş Bankası'ndan Herkesi Sevindiren Haber!

iş bankası2

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

İş Bankası, yıllardır sürdürdüğü müşteri dostu tutumuna devam ediyor. Müşterilerinin rahatını düşünen İş Bankası, sunduğu ihtiyaç kredisi fırsatı ile şimdiden yoğun bir ilgi görüyor. 100.000 TL'ye kadar kredi veren İş Bankası, kredi kullanıcılarının korkulu rüyası olan yüksek faiz oranlarını ortadan kaldırıyor ve %1,60'lık bir faiz oranı sunarak görenleri sevindiriyor. Bununla da yetinmeyen İş Bankası, tam 36 aya varan vade imkanı sunuyor. İş Bankası'nın bu kredisinden yararlanmak isterseniz hemen şimdi İş Bankası'nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Yapı Kredi'den Büyük Fırsat!

yapı kredi2-1

Yapı Kredi, ihtiyaç sahibi müşterilerini unutmadı ve ilaç niyetine kullanılabilecek bir kredi tasarladı. %1,75'ten başlayan faiz oranlarıyla şimdiden binlerce kişinin kullanmak için başvurduğu Yapı Kredi'nin ihtiyaç kredisi fırsatı, 1 aydan 38 aya kadar vade imkanı sunuyor. Geri ödeme noktasında da büyük kolaylıklar sağlayan Yapı Kredi, müşterilerinin gelir düzeylerine göre bir geri ödeme planı oluşturuyor. İşte Yapı Kredi ile yüklerden kurtulmak bu kadar kolay!

Akbank'tan Müjdeli Haber!

akbank2
Akbank, bu zamana kadar sunmuş olduğu kredi fırsatlarına bir yenisini daha ekledi. İhtiyaç kredi fırsatı ile vatandaşlarına yardım etmek isteyen Akbank, müşterilerine %1,61'den başlayan faiz oranları sunuyor. Faiz oranlarını düşüren Akbank aynı zamanda 36 ay vade imkanı ile de görenleri sevindiriyor. Eğer Akbank'ın bu büyük ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanmak isterseniz, Akbank'ın resmi internet sitesine girebilir ve kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Size en yakın Akbank şubesine giderek de ayrıntılı bilgi edinip kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.