İş Bankası'nın bu büyük kredi fırsatı ile ev sahibi olmayan kimse kalmayacak.

Günümüzde ev kiraları almış başını gitmiş durumda. Pandemi nedeniyle hepimiz oldukça zorlu zamanlar geçirirken bir de yüksek fiyat artışlarının yaşanması hepimizin sırtını büktü. Bu yüksek fiyat artışları ev kiralarına da yansıdı ve bir anda 2 katı, 3 katı kira ödemeleri başladı. Her şeyin ateş pahasına olduğu bu dönemde siz de yüksek ev kiralarından şikayetçiyseniz ve artık bu duruma bir son vermek istiyorsanız şimdi tam da sizin için en doğru yerdesiniz. Artık yüksek ev kiralarıyla uğraşmanıza gerek kalmayacak. İş Bankası'nın sunduğu bu büyük konut kredisi fırsatıyla birbirinden avantajlı seçenekleri değerlendirerek, hiç zorlanmadan kendi evinize sahip olabilir ve yıllardır hayalini kurduğunuz o konutu alabilirsiniz. İşte İş Bankası'nın o büyük konut kredisi fırsatı!

İş Bankası'nın Bu Kampanyasıyla Ev Sahibi Olmayan Kimse Kalmasın!

iş bankasıı

Günümüzde ev sahibi olmak herkesin hayali. İş Bankası ile bu hayale ulaşmak artık oldukça kolay ve zahmetsiz. İş Bankası, bu zamana kadar sunduğu sayısız fırsat ile müşterilerin yüzünü güldürmeye devam ederken bu sefer de oldukça uygun bir konut kredisi fırsatı ile karşımıza çıkıyor. İş Bankası Konut Kredisi ile artık oldukça düşük faiz oranlarıyla kredi sahibi olabilir ve dilediğiniz evi satın alabilirsiniz. İş Bankası Konut Kredisi, 100 bin TL'ye varan konut kredisini müşterilerine sunması ile şimdiden bütün dikkatleri üzerine çekiyor.

Bu Fırsatlar Kaçmaz!

iş bankası2

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Yüksek faiz oranları karşısındaki tutumunu hiçbir zaman değiştirmeyen ve her zaman piyasadaki en düşük faiz oranlarını sunan bankalardan biri olan İş Bankası, İş Bankası Konut Kredisi'nde %1,38'lik bir faiz oranı sunuyor. Faiz oranlarını neredeyse sıfıra indiren İş Bankası, bununla da yetinmeyerek tam 120 aya varan vade imkanı sağlıyor. Bu süre ile müşterilerini oldukça şaşırtan ve sevindiren İş Bankası, konut kredisi fırsatı ile şimdiden binlerce vatandaşı şubelere çekiyor.

KONUT KREDİSİ 1

Son olarak geri ödeme noktasında da vatandaşların rahatını düşünen İş Bankası, müşterilerinin gelir düzeyine göre bir ödeme planı çıkarıyor.

Eğer siz de İş Bankası Konut Kredisi fırsatında yararlanmak isterseniz hemen şimdi İş Bankası'nın resmi internet sitesine girebilir ve başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.