Araç sahibi olmanın önemi her gün biraz daha artıyor. Pandemi sebebiyle, sağlığını korumak isteyenler toplu taşımacılık kullanmayı bırakarak özel aracıyla seyahat etmeye yöneliyor. Araç sahibi olmayanlar ise ya tüm riskleri göze alarak toplu taşımacılık kullanmaya devam ediyor, ya da taksilere para veriyor.

Hal böyle olunca araç sahibi olmayanlar bir araç almanın en uygun yollarını araştırmaya devam ediyor. Birikimi olanlar bu aşamada birikimlerini kullanırken, birikimi olmayanlar da soluğu İş Bankası'nda alıyor. İş Bankası, kredi çekerek araç almak isteyenlere görülmemiş bir kampanya sunuyor.

Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Destek İş Bankası'ndan Geliyor!

iş bankası

İş Bankası, araç sahibi olmak isteyip de yeterli birikimi yapamayanların elinden tutuyor. %1,54 faiz oranı ve 48 aya varan vadelerle araç almak isteyenleri hayaline kavuşturan bir kredi imkanı sunan İş Bankası, hem sıfır taşıtlar hem de 10 yaşına kadar ikinci el taşıtlar için kredi kullanma şansı veriyor.

Her türlü ihtiyacın giderilmesinde vatandaşı desteklemek için elinden geleni yapan İş Bankası, sıfır araçlar için proforma fatura bedeli, ikinci el araçlar içinse kasko değeri 120.000 TL'ye kadar olan araçlarda, araç değerinin en fazla %70'i oranında ve 48 ay vade ile, 120.001-300.000 TL arasındaki araçlarda bedelin %50'si oranında ve maksimum 36 ay vade ile, 300.001-750.000 TL arasındaki araçlarda değerinin %30'u oranında ve azami 24 ay vade ile, 750.001-1.500.000 TL arasındaki araçlarda araç bedelinin %20'si oranında ve 12 ay vade ile kredi kullanma imkanı tanıyor.

İsteyen Herkes Hayalindeki Aracı Alıyor!

iş bankası2

İş Bankası'nın sunduğu bu avantajlı taşıt kredisine başvurmak için en yakın İş Bankası şubesine başvurmak gerekiyor. Başvuru esnasında kimlik belgesi, gelir durumunu gösteren belge, taşıt kredisi başvuru formu, sıfır km araçlar için proforma fatura ve ikinci el araçlar için satışı yapan kişiye ait son Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi'ni ibraz etmek gerekiyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Başvuruyu yaptığınız an süreç başlıyor. Kredinizin onaylanması halinde tutar direkt olarak satıcının hesabına yatırılıyor. İş Bankası, taşıt kredisi kullanımlarında talep etmiyor. Sıfır araç alımlarında aracın rehni yeterli oluyor. Kredi ödemesi sorunsuz tamamlanınca ise araç üzerindeki rehin kaldırılıyor.

%1,54 faiz oranı ve 48 ay vade ile İş Bankası'ndan kullanacağınız 40 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 60.675,36 TL, aylık taksitleri ise 1265 TL oluyor. İş Bankası sayesinde herkes almak istediği araca kavuşuyor, hayaller gerçek oluyor!