son derece aktif şekilde faaliyet gösteriyor. Yanı sıra işverenler ile iş arayanların bir araya gelebildiği İŞKUR açık iş pozisyonları ilanlarıyla, sayısız kişinin iş sahibi olmasını da sağlıyor. Aynı zamanda işverenlerin aradığı niteliklere sahip personellere süratle ulaşmasını sağlıyor. Açık iş pozisyonlarında her meslek grubundan personel ilanları bulunuyor. Okuyucularımız için, Türkiye genelinde market personeli olarak açılmış iş ilanlarından bazılarını derledik.

Bursa A 101 Marketlerinde Çalışacak 15 Açık İş Pozisyonu

A 101 marketler zincirinin Bursa şubelerinde çalışacak 15 personel ilanı açık durumda. En az Lise mezunu olan, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayacak 15 personel için başvurularınızı İŞKIR üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Yemek ve yol ücreti ilave olarak ödeneceği belirtilmiş olan ilana başvurmak için İŞKUR meslek danışmanınızdan İşe Gönderme Formu alarak başvurunuzu online olarak yapabiliyorsunuz.

Migros Ankara Mağazalarında 25 Açık İş Pozisyonu

Migros Mağazalarının Ankara şubelerinde çalışacak 25 personel ilanı İŞKUR açık iş pozisyonlarında bulunuyor. Balık Satış Elemanı olarak çalışacak personellerin, reyon hazırlama, sipariş hazırlama ve ürünlerin temizlenmesi konularında çalışması bekleniyor. Başvurularınızı İŞKUR üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Konu ile ilgili deneyim aranmıyor, personeller yetiştirilmek üzere aranıyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

A 101 Antalya Şubelerinde Engelli 10 Personel İlanı

A 101 Marketler Zinciri, Antalya şubelerinde çalıştırılmak üzere 10 adet, engelli personel aranıyor. Market elemanı olarak çalışacak engelli personeller, İŞKUR üzerinden başvurularını yapabiliyor.

A 101 Market Ümraniye Şubeleri İçin 20 Açık İş Pozisyonu İlanı

A 101 Marketler Zinciri İstanbul Ümraniye’ de bulunan şubeleri için, 20 market elemanı ihtiyacı amacıyla ilan oluşturmuş. En az Lise mezunu, 18 ile 35 yaş aralığında, Ümraniye ilçesine yakın oturan personeller tercih sebebi. Başvurular, İŞKUR meslek danışmanından alınan İşe Gönderme Formu sonrasında yapılabiliyor.

Çankırı GROSS Market 5 Personel İhtiyacı

GROSS Toptan Market’ te görevlendirilmek üzere 5 açık iş pozisyonu ilanına, İŞKUR aracılığıyla başvurabiliyorsunuz. Personeller kasiyer ve reyon görevlisi olarak çalıştırılacak ve 18 ile 40 yaş aralığında tercih ediliyor.

İstanbul Hakmar 10 Açık İş Pozisyonu

Hakmar Market’ in İstanbul şubelerinde çalışmak üzere, 10 açık iş pozisyonu bulunuyor. En az ilköğretim mezunu, erkek adayların askerliğiyle ilişiğinin bulunmaması, 18 yaşını doldurmuş, vardiya sistemine uyumlu olabilme aranan koşullar arasında yer alıyor.