Ülkemizin en eski ve en köklü bankalarından birisi olan İş Bankası, dönem dönem yapmış olduğu kampanyalarla, modern bankacılık hizmetleri ile ve müşterilerinin her türlü finansal ihtiyacında yanlarında olmayı başaran bankalar arasında yer alıyor. Kredi, kredi kartı ya da daha farklı bankacılık hizmetler ile müşterilerine yardımcı olan İş Bankası, kurulduğu günden bu yana ekonomi için de oldukça önemli bir konumda. Aynı şekilde yapmış olduğu kampanyalarla da destek olan İş Bankası, son olarak yine harika bir kampanya ile müşterilerinin karşısında. İşte detaylar!

10.000 TL'ye Varan Faizsiz Nakit Avans

İş Bankası, yapmış olduğu bir kampanya ile daha müşterileri için önemli bir fırsat sunuyor. Buna göre, İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olan vatandaşlar için 10.000 TL'ye varan tutarlarda Faizsiz Taksitli Nakit Avans Ayrıcalığı imkanı sunuluyor. Bunun için eğer henüz İş Bankası müşterisi değilseniz İş Bankası'na gelmeniz yeterli. Ancak bunun için şubeler aracılığıyla değil İşCep üzerinden İş Bankalı olmanız gerekiyor. Bu süreçte İşCep ile "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliğini kullanarak İş Bankası müşterisi olmalısınız. Ardından kredi kartınız ile 10.000 TL'ye varan faizsiz Taksitli Nakit Avans olanaklarından yararlanarak acil ihtiyaçlarınızı hiç faiz ödemeden karşılayabilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Kampanyaya Dair Önemli Detaylar

İş Bankası'nın sunmuş olduğu bu kampanyadan yararlanabilmek için 28.02.2023 tarihine kadar İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak İş Bankası müşterisi olmanız ve kredi kartı başvurusu yapmanız gerekiyor. Ardından kredi kartı başvurunuz onaylandıktan sonra kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya şartları gereği her müşteri yalnızca 1 sefer yararlanabilir. Akabinde avansınızı çektikten sonra 5 ay vade ile geri ödeyebilirsiniz. Eğer 5 aydan farklı vadelerde ya da 10.000 TL üzerinde bir tutarla çekecek olursanız, bu defa geçerli faiz oranları uygulanır. Dolayısıyla kampanya yalnızca İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yapıp başvuruları onaylanan kişiler için geçerli. Diğer yandan kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 10.000 TL arasında olabilir. Son olarak söylemek gerekirse kampanyadan yararlanabilecek olan kartlar; İş Bankası Bireysel Kredi Kartları ve İş Bankası Ticari Kredi Kartlarıdır.