Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin her türden finansal ihtiyaçlarını karşılayan ve onların yanında olan bankalardan birisi olan İş Bankası, şimdi de yepyeni bir kampanya ile yeniden yanınızda. Çeşitli kampanyalarla müşterilerini gülümseten banka, şimdi de İş Bankalı olanlara tam 5.000 TL'ye kadar faizsiz nakit avans ayrıcalığı sunuyor. Siz de tek kuruş faiz ödemeden 5.000 TL'ye varan miktarlarda nakit avans almak isterseniz en kısa zamanda İş Bankası'nın başlatmış olduğu kampanyaya dahil olun. İşte kampanyanın detayları!

İşCep Uygulaması ile Faizsiz Avans

Ekonomimizin en eski bankalarından birisi olan İş Bankası, kurulduğu günden bu yana konut, ihtiyaç ya da araç kredisi gibi kredi olanaklar ile müşterilerine nakit olanağı sunuyor. Bunun yanı sıra taksitli nakit avans, kredi kartı ve daha birçok bankacılık işlemi ile her daim yanınızda olan banka dönem dönem yaptığı kampanyalarla da müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Bankanın son olarak yapmış olduğu faizsiz taksitli nakit avans olanağı ise duyanları İş Bankalı yapmaya yetiyor. Bu kapsamda yapmanız gereken tek şey telefonunuza İşCep uygulamasını yüklemek ve bunun ardından da uygulamada yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olmak. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra siz de kredi kartınızla 5.000 TL’ye varan faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından ve daha birçok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Yıl Sonuna Kadar Yararlanabilirsiniz

İş Bankası'nın yapmış olduğu faizsiz 5.000 TL'ye varan taksitli nakit avans kampanyasından yararlanmak için son tarih 31.12.2022. Siz de bu tarihe kadar hızlı bir şekilde İşCep uygulamasını indirerek uygulama üzerinden "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliğini kullanabilirsiniz. Ancak kampanyadan yalnızca İş Bankası müşterisi olanlar ve tabii ki uygulama üzerinden yapmış oldukları kredi kartı başvurusu kabul edilenler yararlanabiliyor. Bununla birlikte her müşteri kampanyadan yalnızca tek sefer yararlanabilir. Ayrıca faizsiz Taksitli Nakit Avans 5 ay vade ile sınırlı olup 5 aydan farklı vadelerde ve 5.000 TL üzeri tutarlarda bankanın o an geçerli olan faiz oranları uygulanır. Son olarak kampanyadan yararlanmak için, kullanılacağınız Taksitli Nakit Avans miktarının 300 TL ile 5.000 TL arasında olması gerekir. Ayrıca İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları kampanyaya dahildir.