Cinler ve cin hikayeleri genellikle birçoğumuzun korktuğu ya da tedirgin olduğu konulardan birisi. Bu nedenle birçok korku ve gerilim filmini de süsleyen cinler konusunda ben inanmıyorum böyle şeylere diyenlerin bile bir ürperdiğine hepimiz şahit olmuşuzdur. Son zamanlarda ise bir TikTok kullanıcısının paylaşmış olduğu video herkesi şoka uğrattı. Kullanıcı adı Silvannaa_ olan bir fenomenin paylaşmış olduğu paranormal videolar birçok TikTok kullanıcısının dikkatini çekmeyi başardı. İşte Silvanna_ adlı kullanıcının anlattıkları ve paranormal detaylar!

Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü! Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü!

Cinler de Kıskanır!

"Aşırı gerilim içerir" açıklaması ile paylaştığı videolarda teyzesinden de bahseden Silvanna_  adlı kullanıcı son zamanların en çok konuşulan videolarından birisine imza atmış durumda. TikTok'da yayınladığı "Teyzem cin arkadaşını anlatıyor" başlıklı paylaşım daha şimdiden binlerce kişi tarafından izlendi ve 50 binin üzerinde beğeni aldı. Videoda teyze, öncelikle beraber çalıştığı birtakım ruhani varlıklar olduğundan ve bu varlıklarla iletişim halinde olduğundan bahsediyor. Teyzenin anlattıklarına göre birlikte çalıştığı ruhani arkadaş şu an 300 yaşında olan ve bir kasırgada hayatını kaybeden Luka adında bir cin. Saat 3 gibi teyzenin yanına gelen Luka gece yarılarına kadar teyze ile birlikte çalışıyormuş. Bunun üzerine bir TikTok kullanıcısı “Cin arkadaşın sana bir şey yaptı mı? Sana hiç zarar verdi mi?” diye sorduğunda teyze zaman zaman cinlerin kendisine zarar verdiğini söylüyor. Hatta cinlerin bazen ona sinirlendiklerini ve hatta kıskandıklarını, böyle olduğu zamanlarda da rüyasına girerek kendisini korkuttuklarını söylüyor. Cinlerin teyzeyi kıskanmaları ise bir başka ilginç Teyzenin söylediğine göre cinler, kendilerinden çok bahsedildiğinde ya da isimleri çok dazla anıldığında kıskanıp sinirleniyormuş.