Bugüne kadar milyonlarca vatandaşı iş sahibi yapan İŞKUR, 2022’de de güncel iş ilanlarıyla iş arayanlara umut oluşturuyor. 2022 İŞKUR güncel iş ilanları sayesinde hem iş arayanlar hem de işçi arayanlar bir araya geliyor. Özellikle Pandemi başta olmak üzere pek çok global faktör nedeniyle ekonomide yaşanan çalkantıların işsizliğin artışına yol açmasıyla bu dönemde İŞKUR’a olan talepte artış gösteriyor. Türkiye’nin her yerinden yayınlanan İŞKUR ilanlarını inceleyerek, sizde size en uygun iş ilanına başvuruda bulunabilir ve iş sahibi olabilirsiniz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

İŞKUR Güncel İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

İŞKUR güncel iş ilanlarını görmek ve size en uygun kriterlere sahip iş ilanına başvuruda bulunmak için kaydınızın olması gerekiyor. İŞKUR kaydınızı hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İŞKUR internet şubesi veya İŞKUR il/ilçe şubeleri üzerinden İŞKUR kaydınızı tamamlayabilirsiniz. İŞKUR kaydınızı oluşturduktan sonra “T.C. kimlik numarası” ve “şifreniz” ile sisteme giriş yapabilir ve “İş İlanları” sayfasından güncel iş ilanlarını görebilirsiniz. Dilerseniz iş ilanı aramalarınızı kriterlerinize uygun olacak şekilde filtreleyebilirsiniz. Böylelikle sizin için en uygun iş ilanına daha hızlı ve daha kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ön Muhasebeci İlanı

İŞKUR iş ilanlarının kapsamı oldukça geniştir. Bu çerçevede de İstanbul’da faaliyet gösteren bir firma için ön muhasebeci ilanı açıldı. Gelen fatura girişi, fatura kesme, sipariş fiş kesimleri, muhasebe evraklarının düzenlenmesi gibi iş tanımına sahip bu iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz. İş ilanına başvuruda bulunmak için 40 yaşını doldurmamış ve en az lise mezunu bayan şartlarını sağlamanız gerekiyor. Ayrıca Excel ve Word gibi programların kullanımına vakıf olunması da gerekiyor.

Antalya Okul Öncesi Öğretmen İlanı

Antalya’da okul öncesi eğitim alanında akademik sertifikaya/belgeye sahip olan personel için İŞKUR ilanı açıldı. Okul öncesi eğitim alanında lise, ön lisans veya lisans düzeyinde mezuniyet belgesine sahip olan kişi aranıyor. Bu güncel İŞKUR ilanına cinsiyet fark etmeksizin başvuru gerçekleştirilebiliyor.

Balıkesir Otomotiv Mekanikeri İlanı

Otomotiv sektörünün çok hareketli olduğu Balıkesir’de İŞKUR iş ilanlarını inceleyenler için ideal güncel ilanlardan birisidir. Balıkesir’in Ayvalık ilçesindeki Sanayi Sitesi’nde yer alan oto özel servisinde görev alacak otomotiv mekanikeri aranmaktadır.