Evde yapılan çeşitli işlerle ilave kazançların sağlanması ve aile bütçesine katkı sağlanmasına yönelik çeşitli işler bulunuyor. Bu işler arasında özellikle çeşitli ürünlerin paketlenmesi veya montajı işleri öne çıkıyor. İşletmelerin bu tür işlerin yapılacağı yer, çalıştırılacak kişi için sigorta, yemek, yol ve benzeri masrafları yapmamak adına zaten sürekli ihtiyaç duyulan bir alan olarak hızla gelişiyor. Evden çalışma, aynı zamanda salgın sürecinin toplumsal yaşama etkileri döneminde daha da yoğunlaşması sonucu oluştu. İŞKUR bu konuda da devreye girerek, istihdamın her alanında güvenilir bir aracı rolünü üstleniyor. Özellikle ev hanımları, emekliler, evde boş vakitleri bulunanlar tarafından tercih edilen evde paketleme işleri için, İŞKUR sürekli iş sağlayan bir kurum haline dönüştü.

İŞKUR Evde İş İmkanları Nelerdir?

İŞKUR evde iş olanakları arasında, çeşitli ürünlerin paketlenmesi, montajlanması gibi işler bulunuyor. İş verenler İŞKUR aracılığıyla ihtiyaçlarına uygun personellerle kolaylıkla bağlantı kurabiliyor. Benzer şekilde evden çalışmak isteyen herkes, İŞKUR aracılığıyla verilen iş ilanlarına kolaylıkla ulaşabiliyor. Genellikle el çabukluğu ve becerisi gerektiren bu tür işler için, önemli vasıflar aranmıyor. Hemen herkes tarafından yapılabilecek basit olarak tanımlanacak olan bu tür işlerde, kazanç oranı, çalışmak için ayırdığınız süreye bağlı olarak değişiyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

İŞKUR Evde İş Olanakları ile Ne Kadar Kazanılır?

Evde paketleme ve montajlama işleri, bu işleri yapmak için ayırdığınız süreye göre kazanç elde etmenizi sağlıyor. Örneğin günde ortalama 4 saat bu iş vakit ayıran biri, el çabukluğuna da bağlı olarak 2.000 ile 3.000 TL arasında kazanç elde edebiliyor. Dolayısıyla daha fazla vakit ayırarak daha fazla iş üretebilir ve dolayısıyla daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Bazı kişilerin oluşturduğu aile bireyleri veya ev hanımlarından oluşan ekipler, bu türlü işler alarak, çok daha yüklü işleri daha süratli bir şekilde bitirebiliyor. Dolayısıyla herkesin kazancı da daha fazla yükselebiliyor. Paketleme ve montajlama işlerinde yapılan işin kalitesi ve hızı büyük önem taşıyor. Buna göre teslim ettiğiniz her işle birlikte, bu alanda bir kariyer oluşturuyorsunuz. Buna paralel iş bulmanız daha kolay bir hale geliyor. İŞKUR evde iş olanaklarından faydalanabilmek için, herhangi bir İŞKUR şubesine başvurarak veya resmi internet sitesi üzerinden kayıt olmanız ve Evde İş başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.