Pandemi ile birlikte başlayan dünya ekonomisindeki dalgalanmalar, 2022’de Ukrayna Krizi, Doğu Akdeniz krizi gibi küresel krizler enflasyonun artışına neden oluyor. Enflasyonda durdurulamayan artış beraberinde piyasa fiyatlarındaki artışı ve gelir yetersizliklerini getiriyor. İşte bu yüzden her zaman olduğu gibi İŞKUR işsizlik oranlarının yükseldiği bu dönemde vatandaşa nefes aldırıyor. İŞKUR evde iş fırsatları ile işsiz olan veya evde geçirdiği boş zamanları gelir kazanarak, değerlendirmek isteyenlere birbirinden önemli fırsatlar sunuyor.

İŞKUR Evde İş Nedir?

Evde iş fırsatları son yılların en çok talep gören ve aynı zamanda da bir o kadarda kazandıran iş alanlarından birisini oluşturuyor. Mesai şartı veya işe gitme gibi şartlar olmadan evde geçirilen boş vakitleri gelir kazanmak amacıyla değerlendirebilmeye yardımcı olan iş olanaklarıdır. Özellikle ev hanımları ve öğrenciler tarafından yoğun şekilde tercih edilen evde iş fırsatları, yüksek kazançlar getirmesiyle her geçen gün daha da popüler hale geldi.

Türkiye’nin en büyük istihdam kurumu ve en güncel iş ilanlarını sunan İŞKUR’da da evde iş ilanları oldukça yaygın hale geldi. Ancak İŞKUR’da yayınlanan evde iş ilanları genellikle “evde iş” ibaresiyle sunulmamaktadır. Ancak yapılan işin niteliği çerçevesinde o işin evde yapıldığının anlaşılması mümkün oluyor. Aynı zamanda iş ilanının sahibiyle de görüşme rahatlıkla görüşme gerçekleştirilebiliyor. İŞKUR evde iş ilanlarından yararlanabilmek için muhakkak İŞKUR kaydının olması gerekmektedir.

İŞKUR Evde Paketleme İşi

İŞKUR’da en fazla dikkat çeken evde iş fırsatlarının başında evde paketleme işi geliyor. Firmalar tarafından daha hızlı ve daha makul fiyatlı olmasından dolayı üretilen ürünleri, anlaşmalı olduğu kişilere göndererek, paketlettiriyor. Daha sonra paketlenen ürünleri geri alıyor. Bu şekilde daha hızlı ve daha düşük maliyetle üretim gerçekleştirebilmiş oluyor. Yoğun bir tempoda çalışmayla birlikte aylık asgari ücretten yüksek kazanç fırsatları yakalanıyor. İŞKUR evde iş ilanları kapsamında evde paketleme işi ilanları genellikle paketleme işçisi kategorisiyle sunuluyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

İŞKUR evde paketleme işinin dışında davetiye hazırlama, montaj ve daha pek çok farklı iş fırsatı da bulunuyor. Üstelik hiçbir uzmanlık veya özel bir ekipman hazırlığı da gerektirmiyor.