Türkiye’nin istihdam kurumu İŞKUR, 2022 yılında da artan işsizlik oranlarına karşı yeni iş olanakları sunmaya devam ediyor. Üstelik İŞKUR’un 2022’deki iş olanakları sadece mesaili değil aynı zamanda da evde iş fırsatlarını da kapsıyor. Artık evde geçireceği boş vakitlerini bütçesine katkı sağlayacak şekilde değerlendirmek isteyenlere İŞKUR evde iş fırsatları sunuluyor. İŞKUR evde iş fırsatları neler? İŞKUR evde iş maaşı ve şartları neler? Sorularının yanıtları haberimizde!

İŞKUR Evde İş Fırsatı Nedir?

İŞKUR tarafından son yıllarda talebin her iki yönlü önemli oranda artmış olduğu evde iş fırsatları konusunda geniş olanaklar sunulmaya başlandı. Artık vatandaşlar evde ek iş fırsatları konusunda da İŞKUR’un güvencesinden yararlanabiliyor. Evde ek iş sektöründe daha güvenli ve daha kazançlı iş olanaklarından yararlanmak isteyenler İŞKUR evde iş ilanlarına başvuru yapıyor.

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen evde ek iş imkanı, aslında mesai saati zorunluluğu, eğitim veya tecrübe gibi gereklilikler olmadan evde geçirilen boş vakitlerin kazanç olarak değerlendirilebilmesine yardımcı oluyor. Evde iş ilanlarında belirtilen işler için sermaye, eğitim veya tecrübe gerekmiyor. Çalışılan doğrultuda veya anlaşma yapılan kapasitede iş yapılabiliyor. Bu nedenle de günün önemli kısmını evde geçiren ev hanımları ve öğrenciler tarafından yoğun şekilde tercih ediliyor. Ayrıca mevcut işinden arta kalan vakitleri değerlendirmek isteyenlerde evde iş fırsatlarını değerlendiriyor.

İŞKUR evde Paketleme İşi Fırsatları

Günümüzde İŞKUR’da yayınlanan evde paketleme işi fırsatlarının önemli kısmını paketleme işi oluşturuyor. Firmalar üretim bandından çıkan ürünlerin paketleme işini dışarıya veriyor. Böylelikle hem üretim verimliliğini arttırıyor hem de üretim maliyetlerini düşürüyor. Ayrıca vatandaş içinde ek gelir fırsatları oluşturuyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

İŞKUR evde paketleme işinde firma tarafından gönderilen paketleme malzemeleri kullanılarak, belirtilen koşullarda ürünlerin paketlemesi yapılıyor. Günümüzde evde paketleme işinde sabun paketleme, davetiye zarflama, kına paketleme gibi iş fırsatları öne çıkıyor.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Kazancı Ne Kadar?

Günümüzde evde paketleme işi yapanlar aylık ölçekte ortalama olarak 6.000 TL gibi rakamlar elde edebilme şansını yakalıyor. Bu noktada bireysel olarak çalışmanın dışında diğer aile üyelerinin desteğiyle paketleme desteğini arttırarak, kazanç seviyesini daha da arttırabilmek mümkündür.