İş arayanlar için İŞKUR, güncel iş ilanlarıyla iş sahibi yapmaya devam ediyor. Kurulduğu günden beri milyonlarca vatandaşın iş sahibi olmasını sağlayan İŞKUR 2022’de de güncel iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Pandemi dolayısıyla işsizlik oranlarının arttığı bu dönemde İŞKUR’a gelen talepte de ciddi bir artış yaşanıyor. Türkiye’nin her şehrinde en güncel iş ilanlarını İŞKUR aracılığıyla bulabilir ve sizin için en uygun olan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR İş İlanları Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR, Türkiye’nin her yerinde iş arayanlar ile işçi arayanları bir araya getiriyor. İŞKUR tarafından güncel olarak yayınlanan iş ilanları üzerinden işsizler, mesleklerine, eğitim ve tecrübelerine göre en uygun olan iş fırsatlarına kolayca ulaşabiliyor. Ancak İŞKUR güncel iş ilanları üzerinden iş başvurusu yapabilmek için kuruma kayıtlı olmanız gerekiyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

İŞKUR’un sağladığı fırsatlardan yararlanabilmek için İŞKUR şubeleri veya İŞKUR e-şube üzerinden hemen kaydınızı oluşturmalısınız. Kaydınızı oluşturduktan sonra İŞKUR e-şube’ye “T.C. kimlik numaranız” ve şifreniz ile kolayca giriş yapabilir. İŞKUR “İş Arayanlar” kısmından Türkiye’nin her yerindeki en güncel iş ilanlarını inceleyebilir ve sizin için en uygun olana hemen başvuru yapabilirsiniz. Hatta iş ilanları sayfasında iş kriterlerinize göre filtreme yaparak, sizin için en uygun olan iş ilanlarını daha kolay şekilde bulabilirsiniz.

İŞKUR Okul ve Hastanede Çalışacak 3.700 Personel Alımı

İŞKUR güncel iş ilanları arasında bulunan hastane ve okul personeli alım ilanına hemen başvuru yapabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, engellik veya askerlik(erkekler için) şartlarını taşıyan 3.700 personel alımı gerçekleştirilecek. 31.02.2022 tarihine kadar devam eden ilan ile şehrinizdeki okul ve hastanelerde gerçekleştirilecek personel alımından faydalanabilmek için ilkokul mezunu olmanız yeterlidir.

Okul personeli, temizlik personeli, hastane personeli ve güvenlik görevlisi gibi farklı pozisyonlar için toplamda 3.700 ilkokul mezunu personel alımı gerçekleştirilecek.

İŞKUR 800’den Fazla Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

İŞKUR tarafından yayınlanan güvenlik görevlisi alımına ilişkin ilan detayları da belirlendi. Askerlikle ilişiği bulunmayan, kamu haklarından mahrum olmayan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olan kişiler başvuru gerçekleştirebilecek. İŞKUR güvenlik personeli alımı 854 güvenlik görevlisi personeli için gerçekleştirilecek.