Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Türkiye’de işsizler için istihdam sağlayan İŞKUR, 2022’de de işsizler için en güncel iş imkanlarını sunuyor. Ülke genelinde iş arayanlara, işçi arayanları buluşturan İŞKUR’da yayınlanan güncel iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. İŞKUR sayesinde Türkiye’nin her yerinden sizin için en uygun olan iş ilanlarına hızlı ve kolay bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.
İŞKUR İş İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?
İŞKUR ile iş sahibi olabilmek için öncelikli olarak kuruma kayıt olmanız gerekmektedir. İŞKUR 2022 güncel iş ilanlarından faydalanarak, iş sahibi olabilmek için kayıt işlemlerinizi vakit kaybetmeden yapmalısınız. İŞKUR’a kayıt olmak için kurumun il ve ilçelerde bulunan şubelerine şahsen başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR “e-şube” üzerinden de internetten İŞKUR kayıt başvurunuzu yapabilirsiniz.
İŞKUR’a kayıt olduktan sonra sisteme “T.C. kimlik numarası” ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra güncel İŞKUR iş ilanlarını görmek için “İş Arayan” sayfasını kullanabilirsiniz. Burada kriterlerinize göre iş araması yapabilirsiniz. Meslek, eğitim, deneyim, çalışma koşullar, il ve ilçe gibi tüm iş kriterleri üzerinden daha spesifik iş araması yapabilirsiniz. Böylelikle kriterlerinize uygun olan tüm açık İŞKUR iş ilanlarını ve detaylarını görebilirsiniz. İlgili iş ilanı için kolayca başvurunuzu da yapabilirsiniz.
Ankara’da Resepsiyon Görevlisi Alımı İlanı
Başkent Ankara’da faaliyet gösteren bir pansiyon tarafından resepsiyon görevlisi alımı gerçekleştiriliyor. Tek kişilik müsait pozisyonun bulunduğu ilana hemen başvuru yapabilirsiniz. Ankara’da bulunan pansiyonda resepsiyon görevlisi olarak görev alabilirsiniz. Bu iş ilanına başvuruda bulunabilmek için daha önce sektörel tecrübeye sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca diksiyon sorununuzun olmaması, çözüm odaklı hizmet anlayışına sahip olmanız ve gece saatlerinde de çalışabilme imkanına sahip olmanız gerekmektedir.
İstanbul’da Çağrı Merkezine 20 Personel Alım İlanı
İstanbul’un Maltepe ilçesinde faaliyet gösteren bir firma tarafından yayımlanan iş ilanı ile toplam 20 çağrı merkezi personeli alınacaktır. Hafta içi 08:30 ile 17:45 saatleri arasında çalışma zamanına sahip olan iş ilanına İŞKUR e-şube üzerinden hemen başvuru yapabilirsiniz. En az lise ve dengi eğitim kurumlarından mezun olmuş olmanızda aranan şartlar arasında yer alır.