Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

İŞKUR açık iş ilanları, işverenlerle personelleri bir araya getiren önemli bir işlev üstleniyor. Pek çok alanda personel arayan işverenlerin başvurduğu en büyük platform olan İŞKUR Açık İş İlanları, sürekli güncellenen ilanlarla destekleniyor. Şu anda açık iş pozisyonu durumunda olan ve her meslek grubuna hitap eden binlerce alım ilanı bulunuyor. Açık iş ilanları arasında, en yoğun personel arayışıysa, marketlerden geliyor. Okuyucularımız için öne çıkan bazı işe alım ilanlarını derledik.

Bursa A101 Market Elemanı 8 Açık Pozisyon

Bursa genelinde A101 marketlerinde çalışmak isteyen personeller aranıyor. Personellerde aranan nitelikler şu şekilde, En az lise mezunu, erkek başvuru sahiplerinin askerliğini tamamlamış olması, vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlamak.
Yemek ve yol ücretinin ilave olarak ödeneceği belirtilen ilana başvurmak için, öncelikle İŞKUR meslek danışmanından Gönderme Formu almanız gerekiyor. Bunun için İŞKUR web platformuna üye olmanız gerekiyor. Randevu için ilanda bulunan “Başvur” linkine tıklıyorsunuz, ardından A101 web sitesi üzerinden de başvurunuzu yapıyorsunuz.

Giresun AFTA Market 5 Açık Pozisyon

Giresun’ da bulunan AFTA Market bünyesinde çalışacak, bay veya bayan personeller aranıyor. Başvuru sahiplerinin 18 ile 35 yaş aralığında olması talep ediliyor. Başvurmak için İŞKUR meslek danışmanınızla irtibata geçmeniz gerekiyor.

Erzurum Meral AVM’ de Çalışacak 10 Personel Aranıyor

Meral AVM bünyesinde çalışacak, kasiyer, orta reyon sorumlusu, şarküteri elemanı, kasap, manav, kadın giyim bölüm sorumlusu olarak toplamda 10 personel ihtiyacı bulunuyor. Personel aranan bölümlerle ilgili deneyimi bulunan, ulaşım sorunu yaşanmaması için Aziziye ilçesinde oturması tercih edilen, eğitim yaşamını tamamlamış, erkek adaylarda askerlikle ilişiğin olmaması, erkek adaylarda B sınıfı ehliyet bulunması, başvuru sahiplerinde aranan özellikler. Başvurunuzu İŞKUR üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

A101 Market Giresun 5 Personel İhtiyacı (Engelli)

A101 marketler zincirinin Giresun şubelerinde çalışacak 5 personel ihtiyacı bulunuyor. Personellerin engelli raporu bulunması koşulu var. Market elemanı, kasiyer ve beden işçisi pozisyonlarında çalışmak isteyenler, İŞKUR üzerinden başvurularını yapabiliyorlar.

A101 Market Kırklareli 5 Personel İhtiyacı ( Engelli )

Kırklareli Merkez ilçesinde ki A 101 marketlerinde çalışacak engelli personel ihtiyacı bulunuyor. Reyon sorumlusu ve kasiyer pozisyonlarında çalışmak isteyenler, İŞKUR üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor. Yemek ücreti ilave olarak ödeniyor.