Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

İŞKUR istihdamın arttırılması ve yeni istihdam alanlarının açılmasını sağlamak konusunda özverili ve etkin bir faaliyet sürdürüyor. Kurumun işverenlerle, kayıtlı istihdamın bir araya gelmesini sağladığı Açık İş İlanları, kurum içi ve kurum dışı olmak üzere, işsizliğin azaltılması önemli bir rol oynuyor. Marketlerin eleman arayışlarını İŞKUR bünyesinde toplaması, sürekli her kesimden iş arayanlar için önemli bir çözüm oluşturuyor. Okuyucularımız için, İŞKUR Açık İş İlanlar arasında yer alan bazı ilanları derledik.

Bursa A101 Market 15 Açık İş Pozisyonu

A101 marketler zincirinin Bursa’ da bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere, en az lise mezunu olan deneyimli ya da deneyimsiz personel arayışı bulunuyor. Erkek başvuru adaylarının askerliğini tamamlamış olması gerekiyor. Yemek ve Yol gibi ücretlerin ilave olarak ödendiği A101’ de, vardiyalı çalışma sistemi bulunuyor. Dolayısıyla başvuru sahiplerinin vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlaması da gerekiyor. Başvurular İŞKUR iş ve meslek danışmanından alınan İşe Gönderme Formu sonrasında, A101 market ile iletişime geçilerek yapılabiliyor. Bunun için elbette öncelikle İŞKUR’ a üye olmanız gerekiyor.

Giresun AFTA Market 10 Açık İş Pozisyonu

Giresun’ da bulunan AFTA Market bünyesinde görevlendirilecek, 18 ile 35 yaş aralığında personel ihtiyacı bulunuyor.  İlan 10 kişi için istihdam sağlayacak. Başvurular İŞKUR aracılığıyla yapılabiliyor.

Bursa Market İçin 5 Açık İş Pozisyonu

Bursa Döşemealtı’ nda bulunan market için 5 açık iş pozisyonu bulunuyor. Döşemealtı şubesinde reyon elemanı olarak çalışmak isteyen kişiler, İŞKIR aracılığıyla başvurularını yapabiliyorlar. Başvuru sahiplerinin 19 ile 29 yaş aralığında olması, Döşemealtı’ na yakın bölgelerde ikamet ediyor olması, en az lise mezunu olması, erkek adayların askerliğini yapmış olması ve temiz sabıka sicili aranan koşullar arasında yer alıyor.

İstanbul BP 5 Açık İş Pozisyonu

Yeni açılacak BP İstasyonunda görevlendirilmek üzere, 5 açık iş pozisyonu bulunuyor. Başvurular İŞKUR aracılığıyla yapılabiliyor. Başvuru koşulları arasında deneyimli olmak bulunmuyor.

Muğla A101 5 Açık İş Pozisyonu Engelli

A101 Mığla mağazalarında görevlendirilmek üzere 5 açık iş pozisyonu bulunuyor. Engelli adayların başvurabileceği bu pozisyonlar, satış elemanı ve depo sorumlusu olmak üzere iki ayrı türe sahip. Başvurula için İş ve Meslek Danışmanı tarafından verilecek İşe Gönderme Formu alınması gerekiyor.