İş arayanlar ile işçi arayanları bir araya getiren Türkiye’nin istihdam kurumu İŞKUR, bugüne kadar milyonlarca kişiyi iş sahibi yapmayı başardı. Özel programları ve Türkiye’deki istihdamın arttırılmasına yönelik çalışmaları bulunan İŞKUR’da iş arayanlar için güncel iş ilanları da yayınlanıyor. İş ilanlarını takip ederek, sizde kendiniz, mesleğiniz ve yetenekleriniz doğrultusunda en uygun olan işi kolayca bulabilirsiniz. Güncel İŞKUR iş ilanları listesini il ve ilçelerde bulunan İŞKUR şubelerinden veya İŞKUR’un “esube.iskur.gov.tr” adresinden görüntüleyebilirsiniz. İŞKUR güncel iş ilanlarını görmek ve başvuruda bulunmak için İŞKUR E-ŞUBE altyapısını kullanabilirsiniz.

İŞKUR İş İlanlarının Takibi

İŞKUR iş ilanlarını takip etmek ve uygun olanlara başvuruda bulunabilmek için öncelikle İŞKUR kaydınızın bulunuyor olması gerekmektedir. Böylelikle yayınlanan güncel iş ilanları için başvurularınızı hemen yapabilirsiniz. Hatta “Çalışma Yeri”, “Meslek”, “Öğrenim Durumu”, “Vardiya seçimi” gibi kriterler ile sizin için en uygun olan İŞKUR iş ilanları listesini daraltabilir. Böylelikle çok daha kolay bir şekilde her gün yepyeni iş ilanlarının yayınlandığı İŞKUR’da sizin için en uygun iş ilanını kolayca bulabilirsiniz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

SYDV KPSS Şartsız Personel Alımı

İŞKUR güncel iş ilanları listesine yeni giren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışa Vakfı(SYDV) personel alım ilanına da başvuruda bulunabilirsiniz. SYDV İŞKUR personel alımı ilanı sayesinde KPSS şartı olmadan hemen başvuruda bulunabilirsiniz.İŞKUR’da yayınlanan Kastamonu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanı ile geçici süreli beden işçisi aranıyor. İş ilanına başvuruda bulunan ve kabul edilen kişiler 3 ay süreyle beden işçisi olarak Kastamonu SYDV bünyesinde3 ay süreyle görev alabilecek.

DFL Laboratuvar Acil Tıp Teknisyeni Alımı İlanı

DFL Laboratuvar tarafından salgın döneminde ihtiyacı daha da artan PCR saha ekibinde görev almak üzere personel alımı gerçekleştirecek. Şirket tarafından İŞKUR Muğla ili listesinde yer alacak şekilde yeni bir personel alım ilanı yayınladı. DFL Laboratuvar tarafından gerçekleştirilecek personel alımıyla birlikte kişiler “PCR saha ekibinde görev alarak, “swap örneği” alacak acil tıp teknisyeni aranıyor. Kuruluş tarafından İŞKUR üzerinden toplam 6 acil tıp teknisyeni alımı gerçekleştirilecek.