İŞKUR'dan iş arayanlara büyük müjde! Evden çıkmadan dilediğiniz miktarda para kazanın!

Pandemi ne yazık ki hepimizi olumsuz etkiledi. Bu süreçte birçok iş yeri kapanırken, çoğu vatandaşımız da işsiz kaldı. Pandemi sürecinde artan işsizliklerden dolayı, en çok başvurulan kurumlardan birisi de İŞKUR oldu. İş bulma ümidiyle İŞKUR'un kapısında sıra olan vatandaşlar, onlara verilecek güzel bir haber beklerken, nihayet o güzel haber geldi. İŞKUR, vatandaşlarına evden hiç çıkmadan para kazanabilme imkanı sunuyor ve bu fırsatı duyan binlerce vatandaş şimdiden İŞKUR'un bu fırsatına büyük ilgi gösteriyor. Hemen şimdi siz de evinizde oturduğunuz yerden para kazanmaya başlayabilirsiniz. İşte, deyatlar!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

İŞKUR'dan Büyük Fırsat!

işkur 15

Günümüzde iş bulmak ve çalışmak gerçekten oldukça zor. Özellikle bu salgın döneminde insanlar çalıştıkları işleri kaybederken, daha da ümitsiz bir ortam oluşuyor maalesef. İŞKUR, bu zorlu zamanlarda ara ara farklı iş imkanları duyuruyor ve bu imkanlara binlerce başvuru oluyor. Zorlu şartlarda çalışmaya razı olan binlerce insan, evlerine ekmek götürebilmek için her şartı kabul ediyorlar.

ev kadını

Böylesine zorlu bir zamanda evden para kazanabilmek gerçekten her vatandaşın hayali. Ev hanımlarının ve geliri olmayan vatandaşlarını yapabileceği bir iş fırsatı sunan İŞKUR, vatandaşların yüzünü güldürüyor. Eğer siz de elinizi biraz çabuk tutarsanız hemen şimdi evinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

ihtiyaçççç

İŞKUR, sunduğu paketleme işiyle bu işi yapan vatandaşların ayda binlerce lira kazanabilmesini sağlıyor. Farklı firma ve kuruluşların paketleme işlerini yapan vatandaşlar, evlerinden hiç çıkmadan kazanç sahibi olabiliyor. Sabun, nikah şekeri, ev eşyası, hediyelik gibi onlarca farklı üründe paketleme işi yapan vatandaşlar hem derin bir nefes alabiliyor hem de ev ekonomisine katkıda bulunabiliyor. 

vakıf kredi ihtiyaç

İŞKUR'un internet sitesinden vatandaşlara sunulan iş imkanlarını takip ederek siz de bu iş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Evde paketleme işi yapabilmek için başvuru yapmak son derece kolay. Eğer bu işle ilgileniyor ve ''Ben de evimde para kazanmak istiyorum!'' diyorsanız İŞKUR'un resmi internet sitesine girip başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Ya da size en yakın İŞKUR binasına giderek talebinizi oradaki İŞKUR çalışanlarına iletebilir ve ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.