Her geçen gün artan enflasyon ve hayat pahalılığı ile birlikte işsizlik oranlarında da yükseliş hız kesmeden devam ediyor. İşsizliğin çok ciddi bir problem haline geldiği ülkemizde, İŞKUR özellikle Pandemi döneminden etkilenenler için farklı iş olanakları da sunuyor. İstihdam kurumu İŞKUR, artık evden çalışmak isteyenler içinde evde iş ilanları sunuyor. İŞKUR evde iş fırsatları sayesinde ev hanımları da aile bütçesine katkı sağlayabiliyor.

İŞKUR Evde İş İlanları

Türkiye’nin istihdam kurumu İŞKUR’dan evde çalışmak isteyenlere büyük bir kolaylık geldi. Bir yere bağlı olarak ve mesai saati koşullarına uymak zorunda kalmadan herkesin gelir elde edebilmesine yardımı oluyor. İŞKUR evde iş ilanları özellikle de öğrenciler ve ev hanımları için ek gelir imkanı da oluşturuyor. Ekstra tecrübe, teknik bilgi veya eğitim gerektirmeyen basit teknikteki iş olanaklarının bulunduğu İŞKUR evde iş ilanlarında aynı zamanda da sermaye de gerekmiyor.

Günümüzde pek çok firma ve üretici tarafından ürünlerin paketlenmesi, sayılması vb. işlemlerin dışarıya verilmesi yaygın olarak tercih ediliyor. Bunun temel nedeni ise bu şekilde üretim maliyetlerinden tasarruf edilebiliyor olmasıdır. Bu yüzden firmalar tarafından üretim sürecinin bu aşamasının dışarıya verilmesi çok daha yaygın şekilde tercih edilmektedir.

Firmalar, evde iş ilanları yayınlayarak, o işi yapmak isteyenlere ulaşabiliyor. İş arayanlar evde geçirdikleri boş vakitlerinde firma tarafından gönderilen ürünleri paketleyerek, kazanç sağlayabiliyor. Evde iş olanaklarında kazanç ise çalışma yoğunluğuna bağlı olarak değişiyor. Çünkü ödemeler temel olarak işlem başına gerçekleştirilmektedir.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

İŞKUR Evde Paketleme İşi

İŞKUR’da bulunan evde iş ilanlarında genellikle evde iş ibaresine yer verilmemektedir. Ancak iş ilanının nitelikleri üzerinden bunun evde iş ilanı olduğu anlaşılabilmektedir. Evde iş ilanları konusunda İŞKUR’da özellikle paketleme işi oldukça popüler hale geldi. İŞKUR evde paketleme işi ilanları ile firmalar bölgelerinde evde paketleme yapmayı isteyen kişilere ulaşabiliyor. Firmalar genellikle üretim merkezlerine yakın lokasyonlardaki kişileri öncelikli olarak tercih ediyor. Ancak firma politikalarına göre farklı şehirlere dahi evde paketleme işi verilmesi söz konusu olabiliyor. İŞKUR e-şube üzerinden evde iş ilanlarını takip ederek, sizin için en uygun olanıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.