İŞKUR, iş arayanlar için umut olmaya devam ediyor. Türkiye’nin 81 şehrindeki en güncel iş ilanlarını yayınlanan İŞKUR, 2022’de de işsizlere önemli fırsatlar sunuyor. İş arayanlar, İŞKUR’a başvuruda bulunarak, eğitim ve mesleklerine göre en uygun olan iş fırsatını yakalayabiliyor. İŞKUR iş ilanlarına başvuruda bulunanlar 5.000 TL’ye kadar maaş iş sahibi olabiliyor.

İŞKUR İş İlanları Nasıl Takip Edilir?

Türkiye’de istihdamın en önemli kurumu olan İŞKUR, iş arayanlar ile işçi arayanları bir araya getiriyor. Geniş çeşitlilikteki güncel iş ilanlarının yanı sıra herkesin kendisine en uygun olan iş fırsatını kolayca bulabilmesini sağlayan İŞKUR, 2022 güncel iş ilanları ile de işsizliğin arttığı bu dönemde yeni istihdam olanakları oluşturuyor.

İŞKUR iş ilanlarını takip etmek ve başvuruda bulunmak isteyen işsizlerin, öncelikli olarak kuruma kaydını yaptırması gerekiyor. İŞKUR kaydı bulunmayanlar, yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapamıyor. İŞKUR kaydını oluşturmak için kurumun 81 ildeki müdürlüklerine veya internetteki “e-şube” kanalına başvuru yapabiliyor. İŞKUR kaydını oluşturdukta sonra “Açık İş İlanları” ekranından iş ilanlarını inceleyebiliyor. Üstelik bu ekranda eğitim durumu, meslek, tecrübe gibi önemli kriterlere özel filtreleme yaparak, kendisi için en uygun olan iş ilanlarını tek bir sayfada daha kolay bir şekilde bulabiliyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

İŞKUR BİM Personel Alım İlanı

İŞKUR iş ilanları arasında özellikle büyük şirketlere ait olan personel alım ilanları dikkat çekiyor. Bunlar arasında BİM personel alım ilanları öne çıkıyor. Türkiye’nin en büyük mağazacılık zinciri olan ve büyümeye devam ederek, yeni şubeler açan BİM’de çalışmak üzere çok fazla personel ihtiyacı oluşuyor. Bu ihtiyaçlar ışığında BİM, İŞKUR iş ilanları yayınlıyor. BİM mağazalarında çalışma üzere mağaza sorumlusu, reyon sorumlusu, kasiyer ve depo sorumlusu gibi pek çok farklı pozisyon için personel alımı yapılıyor.

BİM personel alımı ile 5.000 TL’ye varan maaşlı iş fırsatı sunuyor. Lise ve lisans düzeyi eğitime sahip olan herkes, uygun iş pozisyonları için başvuru yapabiliyor.

İstanbul’da Boya Üretim Elemanı Alımı

Ulusal firmalardan birisi tarafından İŞKUR’da yayınlanan güncel ve açık iş ilanı ile İstanbul’daki üretim alanlarında görev almak üzere 2 adet boya üretim elamanı alımı yapılacak. İstanbul’un Silivri ilçesinde yer alan firma fabrikasında çalışmak üzere minimum asgari ücretli boya üretim elemanı alımı yapılacak.