İşsizlik oranlarının arttığı bu dönemde İŞKUR, işsizler için önemli fırsatlar sunuyor. Özel programlarının yanı sıra Türkiye’nin her yerinden işveren ve işçileri bir araya getiriyor. Bugüne kadar milyonlarca vatandaşı iş sahibi yapan İŞKUR, 2022’de de güncel iş ilanlarıyla iş arayanlara umut ve kolaylık sağlıyor. Peki İŞKUR’un güncel iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır? iş ilanları nasıl takip edilir?

İŞKUR İş İlanları Başvurusu

Türkiye’nin en büyük istihdam kaynağı İŞKUR, işçi arayanlar ile iş arayanları bir araya getiriyor. Herkesin eğitim, beceri ve tecrübeleri doğrultusunda en uygun olduğu işi hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmelerine yardımcı olan bir kurumdur. 2022’de İŞKUR tarafından yayınlanan açık iş ilanlarına başvuruda bulunabilir ve iş sahibi olabilirsiniz. İŞKUR’da yayınlanan özel ve kamu sektörlerine ait aktif iş ilanlarına başvuruda bulunabilmek için kuruma kayıtlı olmanız gerekiyor.

İŞKUR kaydı için size en yakın İŞKUR şubesine şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR e-şube platformu üzerinden de kaydınızı oluşturabilirsiniz. İŞKUR’a kayıt olduktan sonra iş kriterlerinize göre arama yapabilir ve en uygun olan iş ilanlarını kolayca bulabilirsiniz. Bulduğunuz iş ilanlarına başvuruda bulunabilmek için İŞKUR e-şube’ye “T.C. kimlik numaranız” ve “şifreniz” ile giriş yapmanız gereklidir. Sisteme giriş yaptıktan sonra ilgili iş ilanına hızlı ve güvenli şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

BİM İlkokul Mezunu Personel Alıyor

Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinden BİM, yeni açılacak mağazalarında görev almak üzere İŞKUR iş ilanları yayınlıyor. 2022’de mevcut mağazalarında veya yeni açılacak mağazalarında farklı pozisyonlarda görev almak üzere minimum asgari ücretle çalışacak personel alımı gerçekleştirecek. BİM İŞKUR iş ilanı ile yüzlerce personel alımı gerçekleştirecek. BİM iş ilanlarında yer alan pozisyonlar arasında kasiyer, reyon sorumlusu, mağaza sorumlusu gibi farklı pozisyon seçenekleri bulunuyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

A101 6.000 TL Net Maaşla Personel Alıyor

A101 süpermarket zinciri Türkiye genelinde hizmet veren mağazaları ve yanı sıra yeni açılan mağazalarında personel ihtiyacına göre İŞKUR iş ilanları yayınlıyor. İŞKUR A101 personel alım ilanlarına başvuruda bulunarak 6.000 TL net maaşla iş sahibi olabilirsiniz.