Türkiye’de istihdamın merkezi olan İŞKUR, herkesi iş sahibi yapmaya devam ediyor. Özellikle Pandemi döneminde artan işsizlik oranlarıyla birlikte İŞKUR iş ilanlarına olan talepte ciddi bir artış yaşandı. İŞKUR’da yayınlanan güncel iş ilanları ile tam size uygun iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İŞKUR iş başvurusu ve güncel iş ilanlarıyla ilgili en güncel gelişmeler haberimizde!

İŞKUR İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İşsizlik günümüzün en önemli sorunlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Dünya genelinde artan enflasyon ve sektörlerdeki fiyat artışlarıyla birlikte işsizlik oranları da önemli seviyede artış yaşıyor. İşsizlik oranlarının hızla artmaya devam ettiği bu dönemde iş arayanlar için ise İŞKUR, en önemli kurum haline geliyor. Türkiye’nin dört bir yanından en güncel iş ilanlarını sunan İŞKUR iş ilanları ile hemen iş sahibi olabilmek mümkün oluyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

İŞKUR iş ilanlarını takip edebilmek ve başvuru yapabilmek için İŞKUR’a kayıtlı olunması gerekmektedir. İŞKUR kaydının oluşturulabilmesi için ise Türkiye’nin 81 ilindeki İŞKUR müdürlüklerine veya İŞKUR e-şubesini kullanabilirsiniz. İŞKUR kaydınızı oluşturduktan sonra e-şube üzerinden hesabınıza girebilir ve Açık İş İlanları ara kısmından uygun iş ilanlarını arayabilirsiniz. Özel filtreleme ile meslek, eğitim, kariyer ve diğer hususlara göre en uygun seçenekleri daraltarak, çok daha kolay bir şekilde aradığınız özelliklerdeki iş ilanına ulaşabilirsiniz.

İŞKUR BİM Mağazalarında 5.000 TL’ye Personel Alım İlanı

Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinden birisi olan BİM, yeni açılan mağazaları ve mevcut mağazalarında görev almak üzere yeni personel alımı gerçekleştirecek. BİM mağazalarında farklı pozisyonlarda görev almak üzere yapılacak personel alımlarında aranan şartlarda pozisyona göre değişebiliyor. Bu yüzden lise mezunundan, üniversite mezununa kadar farklı eğitim kademelerinden olanların alımı gerçekleştirilecek.

İŞKUR BİM iş ilanı ile kasiyer, depo sorumlusu, mağaza sorumlusu, yönetici, reyon sorumlusu gibi pek çok farklı pozisyon için başvuru yapabilirsiniz. BİM’de en düşük 5.000 TL maaş ile iş sahibi olmak için İŞKUR BİM iş ilanlarını yakından takip edebilirsiniz. Açılan BİM İŞKUR iş ilanları hemen başvuru yapabilir ve yüksek maaşlı bir işe sahip olabilirsiniz.