Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

İstanbul’da sağlıklı yaşamı teşvik eden çok sayıda organizasyon ve kampanya düzenliyor. Son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 16 milyon İstanbulluya yürüdükçe kazandıran bir uygulama sundu. İstanbullular, İBB’nin “Yürü Be İstanbul” uygulamasını kullanarak, yürüyüşlerini eğlenceli ve kazançlı hale getiriyor. Sağlıklı ve spor dolu bir yaşamı teşvik etmek amacıyla başlatılan kampanya kapsamında Yürü Be İstanbul uygulamasını cihazlarına indiren ve kullananlar ücretsiz İstanbulkart geçiş hakkı dahi kazanabiliyor.

İBB Yürü Be İstanbul Projesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB), Dünya Sağlık Örgütü(DSÖ) tarafından açıklanan sağlıklı yaşam için günde 10.000 adım önerisini keyifli bir şekilde İstanbullulara getiriyor. Büyük metropol İstanbul’da daha fazla yürümeyi teşvik etmek için geliştirilen “Yürü Be İstanbul” isimli bir uygulama bulunuyor. Bu uygulama İstanbulluları sürpriz hediyeler ve eğlenceli aktivitelerle yürümeye teşvik ediyor. Özellikle uygulama üzerinde yer alan bazı görevleri yapan İstanbullular sürpriz hediyeler kazanabiliyor ve puan biriktirebiliyor. Rozet ve ödüllerin yer aldığı İBB Yürü Be İstanbul projesi şimdide de ücretsiz İstanbul geçiş hakkı kazandırıyor.

İstanbulkart Yürü Be İstanbul Kampanyası

İBB Yürü Be İstanbul uygulamasını cihazına indiren İstanbullular, her hafta sadece yürüyüş yaparak, 1 adet İstanbul geçiş ücreti kazanabiliyor. Kampanya kapsamında İstanbullular, cihazlarında kullandıkları Yürü Be İstanbul uygulamasında yer alan “Var Mısın 50.000 Adım?” görevini tamamlamaya çalışıyor. Eğer İstanbullular 1 haftalık süre içerisinde uygulamayı kullanarak 50.000 adım atıp, görevi tamamlarlarsa 1 adet İstanbulkart hediye ücretsiz geçiş hakkı kazanıyor.

Kampanya kapsamında Yürü Be İstanbul uygulamasında yer alan “Var Mısın 50.000 Adım?” görevinin mutlaka 1 hafta içerisinde tamamlanması gerekmektedir. Ayrıca kampanya koşulları gereğince 1 adet İstanbul geçiş ücreti hediyesini kazanabilmek için “Var Mısın 50.000 Adım?” görevini tamamlayan ilk 1.000 kişiden birisi olmak gerekiyor. Her hafta bu görevi tamamlayan ilk 1.000 kişi anında İstanbulkart 1 seferlik geçiş ücreti hediyesi kazanıyor.

Kampanyadan kazanılan İstanbulkart 1 seferlik geçiş ücreti bakiyesi, İstanbulkart’a otomatik talimat olarak yüklenmektedir. İstanbulkart sahibinin yüklemenin başarıyla tamamlanabilmesi için kartını bilet yükleme ve ödeme cihazları aracılığıyla bir defa okutması gerekmektedir.