Burak Deniz, uzun yıllarını verdiği oyunculuk kariyerinde başrolleri ve şöhreti son dönemde tatmaya başlayan bir isim. 2015'te oynadığı "Tatlı Küçük Yalancılar"la parlamaya başlayan Burak Deniz, "Aşk Laftan Anlamaz" ve "Bizim Hikaye" gibi dizilerle ekran macerasında önemli yerlere geldi. Onu bir star adayı yapan proje ise BluTV'nin çok konuşulan "Yarım Kalan Aşklar" dizisi oldu. Yurt dışındaki yarışmalara ve seçkilere de katılan dizi sayesinde ünlü oyuncu için yeni bir sayfa açıldı.

Disney+ ile Çalışıyor

Burak Deniz

Ünlü oyuncuyu televizyonda da geçtiğimiz sezonun en iddialı projelerinden "Maraşlı"da izledik. Ne yazık ki, dizi sadece tek sezon sürdü. Ama bu durum Burak Deniz'i pek üzmedi. Çünkü dünyaca ünlü yönetmen Ferzan Özpetek'in en sevilen filmlerinden "Cahil Periler", Disney+ için mini dizi olarak tekrar çekilecekti. En önemli rollerden birinde de Burak Deniz vardı! "Maraşlı" biter bitmez İtalya'ya koşan ünlü oyuncunun şimdi de bir Netflix dizisinde Serenay Sarıkaya'yla birlikte başrol oynayacağı konuşuluyor. Ama aşk hayatında haberler bu kadar iyi değil!

Ayrılık Haberi Şoke Etti

Burak Deniz Didem Soydan

Burak Deniz uzun bir süre boyunca meslektaşı Büşra Develi ile birlikteydi. Sonrasında da adı pek kimseyle anılmadı. Ta ki ünlü manken Didem Soydan'ın evinin kapısında görüntülenene kadar! Kimsenin tahmin edemediği bu aşk magazin kameralarına yakalanınca çift de daha rahat hareket etmeye başladı. Ama birkaç ay süren ilişkileri boyunca kıskançlık ve tartışma haberleri manşetlerden düşmedi! Sonunda, "Maraşlı"nın bittiği günlerde bu ilişkinin de bittiği haberleri duyuldu.

Havaalanında Yakalandılar

Didem Soydan Burak Deniz story

Tohma'dan Sevgilisi Seren Serengil'i Kızdıranlara Göz Dağı: Kızdırmayın Aşkımı! Tohma'dan Sevgilisi Seren Serengil'i Kızdıranlara Göz Dağı: Kızdırmayın Aşkımı!

Ama Burak Deniz'in İstanbul'a dönmesi eski aşıkları da tekrar bir araya getirmiş gibi görünüyor. Gossip Pasta'nın haberine göre Burak Deniz, eski sevgilisi Didem Soydan'la birlikte İstanbul Havaalanı'nda bir hayranlarına yakalandı! Bakalım, eski aşıkları tekrar bir arada görmeye başlayacak mıyız?