İstanbul Küçükçekmece’ de bulunan bir binanın en üst katı olan 7. Kattan düşen 16 yaşındaki Esma E., şüpheli bulunan bir şekilde hayatını kaybetti. Ayrıca Esma E.’ nin kaza yaşanmadan henüz 2 saat önce, sosyal medya aracılığıyla “ Hepinizi çok seviyorum çok “ şeklinde bir paylaşım yaptığı da belirlendi.

Esma E., Hastanede Kurtarılamayarak Hayatını Kaybetti

İstanbul Küçükçekmece ilçesi, Kanarya Mahallesinde bulunan 7 katlı bir binada oturan Esma E., dün akşam saat 22:00 sıralarında 7 katlı binanın en üst katındaki balkondan sokakta park halindeki bir aracın üzerine düştü. Olaya tanık olan çevredeki vatandaşlar, sağlık ekiplerini ve polisi olaydan haberdar ettiler. Haberi alan yakınları ve ailesi, sinir krizi geçirdi. Balkondan düşen 16 yaşındaki Esma E.’ ye olay yerinde sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahale sonrasında, hastaneye kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahaleler Esma E.’ yi hayata döndürmek için yetmedi. Esma E. yapılan müdahalelere yanıt vermeyerek yaşamını yitirdi.

ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı! ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı!

Esma E. İntihar mı Etti?

Olayın ardından polis ekipleri farklı birimlerle olay yerinde geniş ölçekli bir araştırma gerçekleştirdi. 16 Yaşında olan Esma E.’ nin intihar edip etmediği veya olayın bir cinayet ya da kaza olup olmadığı konusunda araştırmalar sürdürülüyor. Polisin yaptığı incelemelerde, olayın yaşandığı saatten 2 saat önce, sosyal medya aracılığıyla “ Hepinizi çok seviyorum çok “ şeklinde bir paylaşım yaptığı da belirlendi.

Bu ipucunu da değerlendirmeye alan polis ekipleri, olay yerini ayrıntılı şekilde incelemeye devam ediyor. Yapılan araştırmaların sonrasında Esma E.’ nin neden öldüğü sorusu netlik kazanabilecek. Ailesi Esma E.’ nin düştüğünü kendilerine haber verildiğinde öğrendi. Olayın geç saatlerde olması nedeniyle, düşüşün aile tarafından fark edilmediği belirtildi. Bununla birlikte polis, kaza, cinayet ve intihar olmak üzere her olasılığın üzerinde ciddiyetle duruyor. 16 yaşındaki çocuğun yaşadığı bunalımlarla baş edememesi sonucunda böyle bir elim olayın yaşandığı ihtimali öncelikli olarak akıllara gelse de, olayın ardındaki gizemin çözülebilmesi için gayretli çalışmalar yapılıyor. Esma E.’ nin ölümünde herhangi bir ihmal ya da kasıt belirlenirse, buna göre kanuni işlem yapılacak.